Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (481)

ABD’ye çok sert misilleme yapılmalı

Mehmet Fahri Sertkaya

Antalya’da yaklaşık son 20 yıldır sürekli görülen ve çok zarar veren hortumların kaynağı burası…

Burası, Alaska’da HAARP isimli tesis. Buradan atmosferin iyonosfer tabakasına elektromanyetik dalgalar gönderilerek, hedef bölgede yapay yağış, sel, hortum, fırtına hatta deprem oluşturulabiliyor.

Antalya’da turizm ve seracılık baltalanıyor. İşin içinde CIA ve MİT’in hain kanadı var. Böyle bir saldırı yapılması için Antalya’da birilerinin bir yerlere bir şeyler yerleştirmesi gerekmiyor.

Lakin birilerin hedef bölgeyi çeşitli yönlerden iyi tarayıp raporlar tutup sisteme bilgi geçmesi gerekiyor. İşte bunu Türkiye’de sekiz kişi yapıyor. Bunlardan birkaçı üniversite hocaları. Birkaçı da MİT’in hain kanadına mensup gizli Yahudi casuslar. Çok önceden, bu günler için yetiştirilmiş özel yetenekli kişiler.

Bu HAARP sistemi, Ankebut Ağı’nın en kritik gördüğü silahlardan biri ve bu sistemin yönetimi, yedi kişilik Şeytan’ın Konseyi’ne de 13’ler Meclisi’ne de bırakılmamış. Bu sistemi gerçekte yönetenler 3 Kabalacı Haham konseyi, yani ağın en üst konseyi.

Yetkililer biraz daha sessiz kalırsa YİT, bu sekiz kişiyi kaldırıp bülbül gibi öttürüp dünyaya izletecek.

Bkz: https://www.youtube.com/watch?v=Aay_Re807Oo

(Tamamı tek parça olarak şurada: https://goo.gl/pz8Cf5)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.01.2019 19:29)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s