Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (482)

Senin, bana dokunmaya gücün yok. Seni oralara getiren uluslar arası sistemin bile bana dokunmaya gücü yok. Bunu kabullen Tayyip!

Mehmet Fahri Sertkaya

Sabah sabah yazdıklarımı sana gösterdiler. Yine krizlere girdin ama yine normalde söylemeyeceğin sözler söyledin. “Neyse şimdilik dokunmayın mfs’ye, bir önümüze bakalım, ondan sonra” dedin.

O cümlenin doğrusu şöyle olmayacak mıydı:

“Nereye dokunacağız? Adam tek mi? Baksana arkasında milyonlarca insandan oluşan koca cemaat var. Koca koca devletler var. Bu devletin içinde kritik yerlerde vazifede olan adamları var. Arkasındaki teşkilatı bile hala göremedik, bilemedik. Her şeyi biliyor, her yeri takip edebiliyorlar. Ellerinde somut deliller olduğunu söylüyorlar. Adliyeleri bile, meclisi bile icabı halinde basabileceklerini söylüyorlar. Ne yapacağız, milyonlarca insana polis/asker müdahalesi yapıp ceza evlerine mi tıkacağız? Hani nerede o ceza evleri? Görmüyor musun memura maaş veremeyip millete para cezaları yağdırıp gelir elde etmeye çabalıyoruz. Beklediğiniz gibi bir operasyonu denesek, maliyetini nereden karşılayacağız? Hem asker ve polis içinde çok sayıda adamları var. Arkamızda artık konseyler de yok. Konseyler de bizi sildi. Hatta bir an önce devrilmemi istiyorlar. Şimdi bırakın bu işleri, çılgınlık denetmeyin bana. Sizi değil beni asacaklar. İki de bir gelip gelip – Mfs yine şöyle yazmış, böyle yapmış, ne yapacağız- deyip durmayın”

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.01.2019 06:57)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s