Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (483)

Kaçacaklar

Mehmet Fahri Sertkaya

Türkiye’ye yapılan her kötülüğün ve ihanetin merkezindeki ailelerden gizli Yahudi ve Mason KOÇ ailesi, kaçmayı düşünüyor.

Gizli Yahudi ve Mason Ali Koç, Türkiye’de işler biraz daha karışırsa, Ankebut Operasyonu biraz daha bu başarı ile devam ederse, mümkün olduğu kadar yüksek nakiti yanlarına alarak başka bir ülkeye kaçmayı düşünüyor/planlıyor. Ofiste, bu planı çerçevesinde talimatlar verdi ama mesai arkadaşlarına gerçekte neler döndüğünü, kaçacaklarını anlatmadı. Ne kadar nakiti bir anda bir araya toplayabileceklerine, hangi taşınmazları kısa sürede nakite çevirebileceklerine dair çalışmalar yaptırıyor. Hali, iyice, gizli Yahudi ve Mason Ferit Şahenk’e benzemeye başladı.

Aladağ yurt yangınından sonra iki aydan fazla süre “Akıllı olun. Karşımızda bir hiçsiniz. Karşılığımız çok sert olur. Durdurun şu insanlık dışı karalama kampanyasını, basın ve medya lincini, yoksa ağır bedeller ödersiniz” dediğimizde ve sabırla bekleyip ikaz ettiğimizde, kale bile almıyorlardı. Şimdi bu hallerdeler.

Ali Koç, evinde aile fertlerine şu mealde konuşmalar yaptı:

“Türkiye’de sistem kötüye gidiyor. Bir iki ay içerisinde her an her şey olabilir. Hazırlıklı olmakta fayda var. Herkes hazırlıklı olsun, gidebiliriz.”

Çok kuvvetle muhtemel, AKPKK projesinin arkasındaki ailelerden Ülker gibi Koç’lar da İngiltere’ye kaçmak isteyecektir.

Aslında çok çaresiz ve çok darda

ABD’nin ve İsrail’in AKPKK projesinin arkasındaki en etkili isimlerden biri olup şimdilerde herkeslerden önce krize giren, panikleyen ve kaçma hazırlıklarına başlayan gizli Yahudi ve Mason Ferit Şahenk, ABD ve İsrail’e aslında güvenmiyor.

Korktuğu an gerçek olduğunda, Ankebut Operasyonu son aşamaya geldiğinde ve müdahalelere başlandığında, ABD ve İsrail’in kendisini ve servetini koruyacağına, koruyabileceğine inanmıyor. Bir şekilde ABD’ye veya Ankebut Ağı’nın kontrolündeki başka bir ülkeye kaçsa bile, Türkiye’ye iade edilmeyeceğine bile emin olamıyor. Ortada bir güven, dayanışma yok.

Müttefik gördüğümüz BOP karşıtı devletler, bu hususun iyice farkında olarak manevralar yapmalı. Ferit Şahenk, sırtını dayayacak bir yer arıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 27.01.2019 09:30)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s