Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (485)

Özhaseki de çift kimlikli

Mehmet Fahri Sertkaya

AKPKK’nin Ankara Büyük Şehir Belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki, bir gizli Ermeni ve gizli Hristiyan. Şuurlu bir şekilde Ankebut Ağı’na çalıştı, çalışıyor. Gizli gizli Hristiyan ibadetleri yapıyor. Karısı ve diğer aile fertleri de kendisi gibi gizli Hristiyan.

Mehmet Özhaseki’nin Kick boks turnuvası birincisi olan damadı Cemal Alper Kemaloğlu da bir gizli Ermeni ve gizli Hristiyan.

Mehmet Özhaseki’nin diğer damadı (Merve Özhaseki’nin kocası) Mehmet Karaca da bir gizli Hristiyan.

Fotoğraflarda Merve-Mehmet Karaca çiftinin düğününde büyükbaş vatan haini gizli Ermeni Abdullah Gül görülüyor. Gül’ün soyunun bir ucunda gizli Yahudilik de var.

Mehmet Özhaseki’nin diğer kızı Zeynep Özhaseki ile evlenen Mehmet Salih Yurt da bir gizli Ermeni ve gizli Hristiyan. Mehmet Salih Yurt ayrıca çok ileri seviye bir ibne. Evlilik formaliteden…

Çiftin nikah şahitliklerini BOP eşbaşkanı Erdoğan, TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, eski Boşbakan Binali Yıldırım ve Genelkurmay eski Başkanı Orgeneral Hulusi Akar yapmıştı.

Özhaseki’nin gelini de gizli Hristiyan

Gizli Ermeni ve gizli Hristiyan olan Mehmet Özhaseki’nin oğlu Enes Özhaseki de kendi cemaatlerinden biri ile yani bir gizli Ermeni Hristiyan ile evlendi. Düğünde herkes Türk ve Müslüman rolü oynadı. Nikahta Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Nursaçan dualar etti. Nikahı kıyan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç bile rolünü oynayanlardandı. Büyükkılıç Sabetaycı bir gizli Yahudi.

Gizli Ermeni ve gizli Hristiyan Mehmet Özhaseki hakkında bir haber…

(İlk yayın tarihi 27.01.2019 11:52)

“Sus”

Tayyip, bir aracı şahıs kullanarak Mehmet Özhaseki’ye ulaştı. Kendisi ve ailesi hakkındaki yazılarımdan Özhaseki’yi haberdar etti ve ona aracı üzerinden “Böyle böyle paylaşımlar var. Haberin olsun. Herhangi bir yerde biri sorarsa sakın konuşma, yorum yapma, sus” dedi.

Fethullah Gülen’in adamı

Mehmet Özhaseki de Fethullah Gülen’in adamlarından ama o bildiğiniz adamlarından değil… Gülen gibi gizli Ermeni ve gizli Hristiyandır Mehmet Özhaseki…

17/25 Aralık hadiselerinden önce telefon görüşmelerinde nedense çok rahat konuşuyordu. Dinlenemediğini mi düşünüyordu, “Bize kimse dokunamaz” mı diyordu, neden böyle yapıyordu bilinmez ama çok çok rahat konuşuyordu.

Bir konuşmasında “Fethullah Gülen de bizim gibi kimliğini gizlemiş bir Hristiyan” dedi. Aynı böyle, en açık şekli ile söyledi bu gerçeği…

Yine aynı kişi ile görüşürken şu cümleyi de kurdu:

– Kendisinin (Gülen’in) yaptığı işler bizim dinimiz için çok önemli işler. Bizim de amacımız Hristiyanlık dinini koruyup yaymak. Bu konuda kendisine elimizden gelen yardımı zaten yapıyoruz.

Daha sarsıcı bir haberimiz daha var ki görüşme kayıtları elimizde. Şimdiden hazır olun, verecekleri tek karşılık:

Hece hece kesip birleştirmek sureti ile montaj yapmışlar 😁

(İlk yayın tarihi 27.01.2019 16:39)

“Sus” dediler, sustu.

Mehmet Özhaseki “Sosyal medyada dolaşan bazı yazılarda gizli Ermeni ve Hristiyan olduğunuz iddia ediliyor. Bu hususa dair neler söyleyeceksiniz?” şeklinde kendisine gönderilen e-postalara bile cevap yazmıyor.

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 12:42)

Mehmet Özhaseki hala e-postalara cevap vermiyor.

Yakın çevresinden olup yayınlarımızı duyup da kendisine soranlara şu şekilde oyalayıcı cevaplar veriyor:

“Yahu bunlar herkese bir şey diyorlar. İtibar etmeyin. Şimdi bunlara karşılık vermek, bunları kale almak olur. Seçimden sonra bunlara el atılacak. Şu anda kimseye pirim veremeyiz. Hakkımızda iyi yazılar da çıkıyor kötü yazılar da… Karşılık verip insanların kafalarında soru işaretleri oluşturmaya gerek yok.”

(İlk yayın tarihi 29.01.2019 16:27)


  Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi


 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s