Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (486)

Alparslan Kuytul’un eşi Semra Kuytul da gözaltına alındı

Mehmet Fahri Sertkaya

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul’un eşi Semra Kuytul’un gözaltına alındığı belirtildi. Bir yıl cezaevinde tutuklulu kaldıktan sonra serbest bırakılan ve ertesi gün yeniden tutuklanan Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul’un eşi Semra Kuytul’un gözaltına alındığı belirtildi. Furkan Vakfı sitesinde yer alan bilgiye göre, evinin polis ablukasında tutulmasına tepki gösteren ve diktatörlük suçlaması yaparak tweetler paylaşan Semra Kuytul, Adana’da evinin önünde gözaltına alındı. Semra Kuytul, polis ablukasına şu sözlerle tepki göstermişti: “Güvenlik tedbirleri kalkmadan insanlar evlerine gidemiyor. Ayıp denen bir şey var. Komşularımız mağdur. Bakkal sizin yüzünüzden kepengini indirmiş. Gitti, aldınız götürdünüz daha ne? Bu rezaleti bitirin. Türkiye’yi rezil ediyorsunuz. İlan etmeye devam edeceğiz. Komşu mağdur, herkes mağdur. Giden gitti, yorgan gitti kavga bitti. Bizden bir yıldır taşkınlık mı gördünüz ki burayı böyle sarıyorsunuz? Tüm Türkiye, Emniyet’i yani, dünyaya rezil edeceğiz. Apo’nun evi böyle oldu mu ya? Bu nedir böyle?”

https://goo.gl/c8YMcL

“Alın şunu da içeriye”

Semra Kuytul’un göz altına alınması talimatını “bağımsız Türk yargısı”na Tayyip verdi. Adalet Bakanı gizli Yahudi ve Mason Abdülhamid Gül’ü telefonla aradı. “Bunlara fırsat vermemek lazım. Alın şunu da içeriye… Sesi çok çıktı. Daha fazla konuşturmayın. Bu onlara iyi ders olur. Bunu da alın” dedi.

(İlk yayın tarihi 27.01.2019 16:04)

“Cemaatlerin ve hocaların suspus olmasından dolayı insanlar dinden soğuyorlar.”

“Onbinlerce insan boş yere hapislerde çürütülüyor.”

”Yeter! Lanet olsun sizin bu zulumünüze” | AKP değil ZKP | Alparslan Kuytul

(İlk yayın tarihi 27.01.2019 19:50)

“Daha fazla ses çıkmadan, uzatmadan bırakın.”

Semra Kuytul’un göz altına alınmasının Erdoğan’ın talimatı ile olduğunu ve arka planda neler döndüğünü açıkça yazmamız, tamamen bağımsız olması gereken adalet sistemini tamamen emir eri haline getirmiş bu hainleri iyice sıkıntıya soktu. Halk tepkisinin arttığını da gözlemliyorlar. Bu şekilde değerlendirerek serbest bırakılmasına karar verdiler.

Tayyip şöyle dedi: Kuytul’un eşini bırakın. Dersini almış olmalı. Daha fazla ses çıkmadan, uzatmadan bırakın.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 12:49)


 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s