Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (487)

475. Yayının devamından…

Mehmet Fahri Sertkaya

MİT/CIA ortak casusu vatan haini gizli Yahudi ve Mason Soner Yalçın, dün akşam Levent Göktaş ve avukat Celal Ülgen hakkında yazdıklarımı görünce telefonla gizli Yahudi ve Mason vatan haini Levent Göktaş’a ulaştı.

Kendisi hakkında yazdıklarımı anlattı. Telegram yükleyip bakmasını istedi. Levent Göktaş da “Nerede, nasıl, kim” falan gibi sorular sordu. Görüşmeyi kısa tuttular.

Basın yolu ile ihbarda bulunuyoruz.

Tam bir çakma kahraman olan, içimizdeki İsrail tarafından ordu içinde ihanetlerle, usulsüzlüklerle parlatılan, asla hak etmediği madalyalar, takdirnameler, rozetler aşırı sayıda verilen Levent Göktaş, su katıksız bir sahtekar ve vatan hainidir.

Bu takdirnameler, madalyalar, rozetler, içimizdeki İsrail’in ve Mason teşkilatının mensubu olması ve onların bütün ihanet projelerine gönüllü yardım ve yataklık etmesi sebebi ile verilmiştir. Yetmezmiş gibi, avukatlık yapan Levent Göktaş’ın hukuk diploması bile sahtedir. Derhal bu hususlarda tahkikat başlatılmalıdır.

Ayrıca, APO’nun Suriye’den çıkartılması, Kenya’ya kaçması, orada yakalanıp Türkiye’ye getirilmesi tam bir CIA operasyonudur. O dönem Almanya’ya yanaştığı için CIA tarafından gözden çıkartılan APO’nun ele geçirildiği bu operasyonun bütün kısımları CIA tarafından planlanmış ve uygulanmıştır. APO, operasyonun son aşmasında TSK mensuplarına teslim edilmiştir. Bu kısımda bile, kendi adamlarının kahramanlaştırılması planlandığından, APO’yu teslim alacak ekibe Levent Göktaş da dahil edilmiştir. Bu hainlerin “APO’yu ele geçirip Türkiye’ye getiren kahramanlar” rolü oynamasına CIA ve içimizdeki İsrail tarafından izin verilmiştir. Levent Göktaş, bu hususta da yargılanmalıdır.

Oradan yol zaten Doğu Perinçek’e, çetesine, Aydınlık’a, Oda TV’ye, Sözcü’ye, Soner Yalçın’a ve diğerlerine iplik söküğü misali çıkacaktır.

Bizler ihbarda, suç duyurusunda bulununca ya da şikayetçi olunca Türk Guguk Sistemi’ne bir haller oluyor ve sistem işlemez oluyor. Yüzlerce farklı dilekçemiz yok oluyor.

Sizler takipçilerimiz olarak, bilgileri bu paylaşımda görünen Levent hakkında CİMER’e, en yakın Emniyet müdürlüklerine ya da savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Levent hakkında iddialarımızın mevcut olduğu yazıları ekleyerek “Çok sayıda suçlamanın yanı sıra, söz konusu Telegram paylaşımlarında Levent Göktaş’ın şehit Gaffar Okkan’ın gerçek katillerinden biri olduğu dahi iddia edilmiştir. Kamu adına dava açılmasını, soruşturmanın ve davanın neticesinin tarafıma bildirilmesini” diyebilirsiniz.

(İlk yayın tarihi 27.01.2019 17:11)

Gazi diyorlar ama o da bir hain

Gaffar Okkan’ın katili olan gizli Yahudi ve Mason Levent Göktaş’ın etrafı hep kendisi gibi vatan hainleri ile dolu. Avukatı Serdar Öztürk de bir gizli Yahudi ve Mason.

Ergenekon sanığı avukat Serdar Öztürk, Ankebut Ağı’nı biliyor ve ağa çalıştı, çalışıyor. TSK içinde hep Ankebut Ağı’nın menfaatlerini gözeterek faaliyet gösterdi. “Ergenekon” diye isimlendirilen bir örgüt yok ama “içimizdeki İsrail” dediğimiz bir organize suç, terör ve ihanet örgütü var ve Ergenekon operasyonuna dahil edilenlerin yüzde doksan küsuru içimizdeki İsrail’in adamları.

Serdar’ın “1994’te, üstteğmen iken mayına basıp yaralanınca malulen emekli edildiği” şeklindeki açıklama da doğru değil. Bunların hepsinin hayatı yalan, dolan, üçkağıt, ihanet… Mayına basmadı, bindiği aracın arkasına konulan bombalı düzenek patlatıldı. Bombayı koyanlar teröristler değildi. Yine ordumuz içinde Ankebut Ağı’na çalışan hainlerdi. Birbirlerine düşmüşlerdi. YİT bu kısmını, neden birbirlerine düştüklerini henüz tam çözemedi ama Serdar, kendi ihanet sistemi içindeki birini çok kızdaracak, açık edecek bir şeyler yapmış olmalı ki kendi sistemi tarafından infaz edilmek istensin. İnfaz başarılı olunca terör saldırısı gibi gösterilecek, şehit denilip geçilecekti. Başarısız olunca da “Mayın patladı, gazi oldu” denilerek malulen emekli edildi. Bir de bu haine devletin/milletin imkanları ile hastahanede iki sene tedavi uygulandı ve bir de ömür boyu gazi maaşı bağlandı. O ise ekmeğini yediği çanağa pislemeye devam etti/ediyor. Hem de kahraman rolü oynaya oynaya…

Ergenekon davası yeniden görülmelidir. Bu defa “İçimizdeki İsrail davası” denilmelidir. Sanıklar, gizli Yahudi, gizli Ermeni ve Mason olduklarını gizleyip Türk ve Müslüman rolü oynayarak devlete, millete, buldukları her fırsatta hür iradeleri ile ve organize şekilde ihanet etmekle suçlanmalılar.

(İlk iki resimde gizli Yahudi ve Mason avukat Serdar Öztürk, gizli Yahudi ve Mason Uğur Dündar’ın programında görülüyor.)

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 10:48)

Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın gerçek katillerinden biri olan gizli Yahudi ve Mason vatan haini Levent Göktaş, dün bir arkadaşını telefondan aradı.

Kendisi hakkında tahkikat/soruşturma başlatılırsa bile hemen haberdar olmak istediğini söyledi. Aynı kişiyi bu sabah da aradı ve “Herhangi bir şey var mı?” diye sordu.

Soruşturma başlatıldığını duyduğu anda yurt dışına kaçacağına kesin gözü ile bakıyoruz. Savcılarımız, Emniyet birimlerimiz, kaçısına izin vermeden derhal bir operasyon yapmalı ve tutuklu yargılama başlatmalıdır.

CIA ile irtibat kurdu

Gizli Yahudi ve Mason Levent Göktaş’ın bir diğer avukatı gizli Yahudi ve Mason Celal Ülgen (ki Ergenekon ve Balyoz davalarının tanınmış avukatlarından biridir), kendisinden talimat aldığı üstlerinden biri ile yüz yüze görüştü.

Görüştüğü bu kişi bir CIA casusu ve TC vatandaşı değil.

Ülgen: Karşımızdaki kişiler kimler? Sistemdeki herkesi ifşa ediyorlar. Ellerinde ne var? Ne kadar biliyorlar? Hakkımda bu yazıları yazan kişilerin ellerindeki delillerin ne olduğunu bilebilecek sisteme sahip değil miyiz? Bunları öğrenebilirsek zaten karşımızdakilerin hakkından gelebiliriz.

CIA casusu: Şu anda görünürde olan kişi (mfs), on yıldan beri sisteme sürekli zarar veriyor. Arkasında kimlerin olduğunu şu an için bilemiyoruz. Fakat belli başlı kişiler olduğunu tahmin ediyoruz. Metafizik teknikler de kullandıklarını düşünüyoruz. Dellileri gerçekten var mı yok mu bilmiyoruz. Fakat söyledikleri gerçekten hep doğru. O yüzden bir adım geri duruyoruz. Önceliğimiz sistemin aldığı darbeleri iyileştirmek. Daha fazla yaralanmasını önlemek.

(Sarışın, mavi gözlü, uzun boylu ama yapılı/kuvvetli bir bedene sahip değil. Siyah takım elbiseli, beyaz gömlekli, lacivert kare desenler olan siyah kravatlı bu şahıs tam bir şer merkezi olan ABD’nin Ankara Büyükelçiliğine sık sık girip çıkan bir CIA casusudur. YİT’in radarlarına daha önce de takılmıştı.)

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 12:25)

Balyoz sanığı Erden Ülgen de bir gizli Yahudi ve Mason.

Şu sıralar, gizli Yahudi hainlerin toplaştığı Sözcü ve Oda TV ile sesini duyuran gizli Yahudi ve Mason avukat Celal Ülgen’in, Erden Ülgen ile akrabalığı var.

Mason olmuş birisi, bilse de bilmese de istese de istemese de Ankebut Ağı’na çalışıyor demektir. Zira Ankebut Ağı’nın iletişim, emir/komuta ağı yüksek oranda Mason teşkilatı üzerinden işler.

“Biz yayınlarımızda (Oda TV’de ve Sözcü’de) Süleymancılara çok vurduk.”

Gizli Yahudi ve Mason vatan haini Soner Yalçın, gizli Yahudi ve Mason vatan haini avukat Celal Ülgen ile de telefon görüşmesi yaptı.

Ona “Yaptığımız her şeyi bilebiliyorlar, o yüzden sakin kalıp alttan almalıyız” tarzı ayar çekti

Bizi, yayınlarımızı bilmediği, takip etmediği anlaşılan Celal Ülgen de

“Benim bu güne kadar onlarla uzaktan yakından bir ilişkim olmadı. Herhangi bir düşmanlık ya da en ufak bir şeyim olmadı. Düşman edinmelerine gerek yoktu. Nereden çıktı şimdi?” tarzında karşılıklar verdi.

Soner de mevzuyu anlattı ve ” “Biz yayınlarımızda (Oda TV’de ve Sözcü’de) Süleymancılara çok vurduk. Onlar da karşı hamle yapıyorlar. Zaten sisteme karşılar. O yüzden kim var kim yok, karışan ya da karışmayan herkese vuruyorlar” tarzında izahlar yaptı.

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 14:31)

“Sen bile sessiz kalıp geri duruyorsan”

Şehit Gaffar Okkan’ın katillerinden gizli Yahudi ve Mason vatan haini Levent Göktaş, dağdaki teröristlerin kullandığı tarzda özel bir cihaz kullanarak en büyük vatan hainlerinden biri olan gizli Yahudi ve Mason Doğu Perinçek’i aradı. Telefonlarının dinlendiğini bildiklerinden, bu yöntemle konuşunca dinlemeyeceklerini düşündüler.

Levent Göktaş: Bizi çok sıkıştırdılar. Bunlar her şeyi biliyorlar, yazıyorlar. Bir karşılık vermeliyiz. Ne yapacağız, hiçbir şey yapmadan duracak mıyız? Sen nasıl duruyorsun bu şartlarda? Bu işi çözmeliydin şimdiye kadar?

Doğu Perinçek: Bağlantıda olduğum kişileri kızdırmak istemiyorum. Çünkü bu kişinin (mfs’nin) de bağlantıları sanırım aynı. Kurmuş oldukları teşkilat birçok farklı gruplardan oluşmuş olabilir. Bunların içinde düşmanlarımızın var olduğunu düşünüyorum. Ellerinde ne var ne yok bilemiyorum. O yüzden şimdilik karşılık vermiyorum. Sen de şimdilik benim gibi davran. Fakat senin durumun sıkıntılı. Ne olur ne olmaz diye hazırlıklarını yap. Hiçbir şey olmazsa falanca kişi ile irtibata geç, o sana yardımcı olacak. Ben bu işlerden çıkarım. (Falanca kişi PKK’nin terörist liderlerinden biri)

Levent de sözü uzatmadı, onaylar tarzda karşılıklar verip “Sen bile böyle konuşuyorsan, bu şekilde sessiz kalıp geri duruyorsan, yapacak bir şey yok.” dedi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 17:41)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s