Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (490)

10 yıldır beklediğim günler, nihayet geldi

Mehmet Fahri Sertkaya

2014’te ceza evine girip çıktığımdan bu güne kadar geçen sürede de istirahat nedir bilmedim. Gece, gündüz, uyku nedir bilmedim. Şurada, 10 yıl önce başlattığım operasyonu tamamlamama son birkaç ay kalmışken, son kısmındaki yüksek tempoya hazırlanayım diye birkaç günlüğüne ceza evine istirahata gittim. Hemen hepiniz ayrı bir ayara girdiniz.

Hepiniz nefsinizle, egonuzla, kininizle yorumlar yaptınız. Hepiniz tekrar baş kaldırdınız. Planlar yaptınız, pusular kurmaya kalktınız. Kiminiz de yine haber mühendisliklerine soyundunuz.

Ya şimdi? Şimdi niye hep birden sarsıldınız, sustunuz, durdunuz?

Benim adım mfs… Size daha önce dedim, anlamadınız. Birkez daha diyorum: Ben ne diyorsam, ne yazıyorsam kale a-la-cak-sı-nız. Akıllı olacaksınız. Yoksa bir çılgınlık eder hepinizi bir anda, bir arada asarım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 18:00)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s