Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (493)

Umuda Koşanlar isimli sözde derneği ve faaliyetlerini ifşa etmiştim

Mehmet Fahri Sertkaya

Bazı takipçilerimiz, yönlendirmem ile bu sözde derneği telefondan ve e-postalardan baskı altına almıştı. Hakkında yazdıklarımı atıp izahat istemişlerdi.

Geçen bunca süre zarfında sözde dernekten hiçkimse kale alınır bir açıklama yapamadı. Sorularını ısrarla soran takipçilerimize “Sizi hukuka sevk edeceğiz. Sizden davacı olacağız” denildiği halde ne onlardan ne de bizden davacı olabildiler.

Yıldız İstihbarat Teşkilatı (YİT)’in geçtiği istihbarata göre, bu sözde derneğin araçları ile başka ülkelerden zavallı kurbanlar getirilmeye devam ediyor. Sayıca çok çok azalmış olsa da çok ağırdan almak zorunda kalsalar da sistemleri çalışıyor. Bu kurbanların çoğu çocuk ve organları için parçalanıyorlar.

İşin başında aslında Sabetaycı gizli Yahudi Gamze Özçelik değil, gizli Yahudi Meral Akşener, gizli Yahudi Mehmet Haberal gibi kişiler var.

Mehmet Fahri Sertkaya

Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.01.2019 17:03)


BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s