Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (499)

Nasıl, ceza evi bana yaramış mı?

Mehmet Fahri Sertkaya

Hakikaten iyi dinlendirdiniz beni… Gerçekten çok yorgundum. Şimdi bakın aralıksız 29 saattir mesaideyim. Ne uyku, ne yorgunluk.

Ha bu arada, bir fırsat olmadı, yazamadım. Ordu, sefere kalkmadan önce talim yapar, imtihan yapar, çürükleri ve zayıfları terk eder. Bana o kadar yardımcı oldunuz ki etrafımdaki çok sayıda zayıfı, çürüğü, samimiyetsizi etrafımdan temizlediniz. Sistemim daha da dinginleşti. Cevher/öz olanlar kaldı. Hasmınızı kendi ellerinizle güçlendirdiniz.

Bakın, bunu hakaret kastı ile yazmıyorum, bir hakikatin ifadesi olarak yazıyorum, topunuzu toplasam bir adam etmiyorsunuz.

Zaten sizin CIA da öyle… Özel kabiliyetli, ikisi kadın, üçü erkek beş kişiyi birden metafizik tekniklerle üstümüze gönderdi. Beşinin beynini aynı anda çarptık, aynı anda öldürdük. Makine desteği de verilen bu kişilerin ruhları bedenlerine dönemedi, fişlerini CIA kendisi çekti. O gün bu gün bize kimseyi gönderemedi

Her hususta en az yarım asır arkamızda kalmış haldesiniz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.01.2019 10:21)


BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s