Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (500)

“IŞİD’in mali işler sorumlusu”

Mehmet Fahri Sertkaya

Elimdeki istihbarata ve bunları destekleyen somut delillere bakıyorum da Jeffrey, senin için “IŞİD’in mali işler sorumlusu” demem, hukuka uygun gibi duruyor. Sen ne diyorsun?

Sizin üslerden uçaklarla silah ve mühimmat gönderiyorsun. Tıbbi malzeme ve erzak gönderiyorsun. Kullansınlar diye uyuşturucuyu bile sen gönderiyorsun. “Mali işler sorumlusu” demek yetmez mi acaba “IŞİD’in beyin kadrosundan biri” mi desek? Çünkü sen IŞİD’in arazide neyi nasıl yapacağını da yönlendiriyorsun?

Gerçi biz seni biliyoruz Jeffrey, sen bu yönlendirmeleri üstten aldığın talimatlarla yapıyorsun. Yahu biz sana kestirmeden “takım elbiseli terörist” mi desek? Ya da “takım elbiseli Allahsız, kuralsız baş terörist” desek mi? Böyle deyince içine her şey girer ki sen de kuralsızca her pis işin içindesin?

Ama Jeffrey, bak kızıyorsan bana, söyle. Hiçbir şeye cevap vermeyeceksen, boşuna yazdırma bana? İnsan, bu kadar ciddi bir konumda olup da hakkında bu kadar akıl almaz şeyler yazılıp durduğu halde böyle uzun süre susarsa hem herkes şaşırır, şüphelenir hem de sorup da cevap alamayan benim de sinirlerim gerilir.

Senin, uyuşturucu dolu TIR’ların arkasında bizzat bulunup alıcı ile konuşup anlaştığını bilse Türk milleti ve daha kaç tane millet, hem senin hem ABD’nin itibarında nasıl değişmeler olur?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 30.01.2019 22:35)


BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s