Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (501)

Büyük terör hadiseleri olacak, işin başında Tayyip de var

Mehmet Fahri Sertkaya

Diyarbakır, Hakkari ve İstanbul’da çok büyük, çok acımasız ve ses getiren patlamalar olacak.

Suriye sınırındaki illerimizde de patlamalar olacak.

“Bu saldırıların arkasında PKK ve YPG var. Acımız büyük. Terör, acımasız yüzünü bir kez daha gösterdi. Milletimizin güvenliği tehdit altında. Devletimiz, polisimiz, ordumuz her şeyi göze alarak terörü bitirmeye kararlıdır. PKK ve YPG’yi bitireceğiz. Dünya, bu haklı mücadelemize/müdahalemize anlayış gösterecektir.” mealinde açıklamalar yapacaklar.

Suriye’ye askeri müdahale başlatırken kamuoyunu hazırlamak için bu planı aylar önce yaptılar.

Özellikle İstanbul ve Diyarbakır’dakiler, çok acı hadiseler olacak. MİT’i ve rahip Brunson’ın terör ağını kullanacaklar. İstanbul’da, kapalı mekanlardan, alışveriş merkezlerinden ziyade, sokakları günün çok saatlerinde kalabalık olan yerler büyük risk altında olan yerler.

Bu ruhsuz, vicdansız, kuralsız, Allah’sız insan şeytanları için, bu yapacakları mesele bile değil… Saniye titretmiyor hiçbri şey bunları, çünkü kalpleri granitten daha katı, kömürden daha kara olmuş. Cehennemin yakıtı olmuş.

Afrin operasyonu da bir ihanet eylemiydi ve o zaman da kamuoyunu tiyatrolarına inandırmak için kendi ordu tesistlerimizden kendi sivil vatandaşlarımıızın üzerine füzeler gönderiyorlardı. Sonra çıkıp yalanlarla açıklamalar yapıyorlar, teröristleri, yani kendilerini lanetliyorlardı. O füzelerin, sınırımızın dışında, o düştükleri yerlere gelebilecek menzili bile yoktu. Hiç kimse o tür füzeleri sınır dışından oralara atamazdı ama basın ve medya, bunu anlatanlara niye kulak vermiyordu? Ya meclistekilerin tamamı mı vatan hainiydi? Yargılanmayacaklarını mı düşünüyorlar?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 31.01.2019 07:45)


BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s