Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (503)

Geri dönün!

Mehmet Fahri Sertkaya

İçimizdeki İsrail’in ve Ankebut Ağı’nın, “FETÖ de FETÖ” diye diye oyundan düşürdüğü vatanseverlere sesleniyorum. Gülen cemaati içinde bulunmuşsa da hiçbir zaman para, menfaat, makam, rütbe için bulunmamış ve hiçbir zaman suçlara bulaşmamış olanlara sesleniyorum.

Görmek istediğiniz her şeyi gösterdik. Sizi ezenleri karşımızda şamar oğlanları yaptık. Mevzudan bile saymadık. Şimdi onlardan yüzlercesi son beş gündür her an ülkeden kaçacak ayarda duruyorlar. Önlerini göremiyorlar.

Hala tereddütte kalmayın. Şimdi dinimize, şimdi vatanımıza/devletimize, şimdi milletimize, insanlığa hatta gelecek nesillere hizmet vaktidir. Şimdi sonsuz hayatımıza yatırım yapma, Allah katında derecemizi artırma, çok büyük bir cihatta yer alma vaktidir.

Şimdi intikamınızı alma vaktidir.

Yeniden toparlanın, en samimi duygularla/niyetlerle yeniden gayrete gelin. Bize güvenin, bize inanın. Bakın seneler sonra Fuat Avni bile döndü. Birkaç gün önce o da paylaşım yaptı. FETÖ diye diye hukuksuz/uydurma delillerle ve kararlarla içeri konulan on binlerce kişi çıkacak ve içimizdeki İsrail’in kadroları içeri konacak. Sizi temin ederim, size bunu yapanların onlarcası meydan yerde topluca asılacak. Aynı anda idam edilişleri, Türkiye ve dünya televizyonlarında canlı yayınlanacak.

Yüksek tempolu olacak ve bunları bitirecek son sürece girdik. Gecikiyorsunuz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 31.01.2019 09:46)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s