Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (168)

Kahroluyorlar

Mehmet Fahri Sertkaya

Ellerindeki en büyük gücün sihir/büyü ve cin orduları olduğunu düşünüyorlardı. Bizim teşkilatımız karşısında bu kartları hiçbir işe yaramıyor ve şu yaşananları kabullenemiyorlar.

Cina ve Sina isimli iki cin kız kardeşin (ki sıradışı, çok güvendikleri cinlerdi bunlar) elimizde hidayet bulup Ayşe ve Fatıma ismi almalarından sonra, bu gün bunların diğer bir kız kardeşi olup 512 yaşında olan cin kadını da Müslüman oldu. Hz. Üstazımız ona Hatice ismini verdi. Cinler alemindeki kardeşlerimizin arasına dahil oldu ve hidayet bulan diğerleri gibi ona da hiç kimse eli ile ya da dili ile eziyet etmedi. Bu üç kız kardeş, dahil oldukları Müslüman cinler arasında da hususi, sıradışı bir konumda oldular.

Şimdi, Ankebut Operasyonu’nun cinler alemindeki kısmında devam eden mücadelede bu cin kardeşlerimiz de Hz. Üstazimizin Müslüman cinlerden oluşan ordusuna dahil olmuş oldular ve Şeytan’ın Konseyi, 13’ler Meclisi ve daha üstteki 3 Kabalist iyice şoka girdiler.

Boşuna uğraşıyorlar çünkü yerin altı, üstü, cinler alemindeki Müslüman cin kardeşlerimiz, şühedanın/şehitlerin ruhaniyeti, melekler, mürşid-i kamillerin ruhaniyetleri, peygamberlerimizin ruhaniyetleri, ashab-ı kehf, sıddıkların ruhaniyetleri, herkes bu devasa ordunun içinde. Şimdi sadece dünya planında sahada mücadele verenlerin iyice birlik olması, sayılarının artırılması ve gayretlerini artırması bekleniyor. Sonra Akademi Dergisi ve mfs’ler olarak biz de daha da sertleşecek ve daha da somut bilgiler/deliller ile paylaşımlar yapacağız.

Ufukta, bütün dünyanın beklediği o fetih var. İstanbul’un hz. Mehdi ve talebeleri tarafından ikinci kere fethi var. Yine bir çağın kapanıp yeni bir çağın açılacağı bir fetih var. Gazamız mübarek olsun. Erkek gibi sahada cihad etmeyenler, hanımların arasına karışsın otursun. Meydanlarda erkeklermiş gibi yer işgal etmesinler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.10.2018 22:33)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s