Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (100)

Cimer çöktü!

Mehmet Fahri Sertkaya

Fişini mi çektirdin Tayyip? Çok mu tırstın? Hani sizin Ankebut Ağı dünyaya hükmediyordu? Hani elinizde devlet ve dünya kadar basın/medya gücü vardı? Piliniz bitiyor…

(Paylaşım tarihi 18.10.2018 15:17)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Çok kan akabilir, aksa da biz çok sakin kalacağız. Bunun türlü hikmetleri var. Arada şehitlerimiz olabilir, onları da cennete uğurlayacağız. Öyle ise sorun yok, Ankebut Operasyonuna devam.

(Paylaşım tarihi 18.10.2018 15:32)

CİMER’de yaşanan bir arıza değil, koca devletin sisteminin on gündür o halde olmasına aklı başında hiç kimse arıza demez, diyemez ama YİT tartışmaları bitirip kesinleşmiş bilgiyi aktarıyor:

CİMER’in o halde tutulması emrini Tayyip verdi. Hem organ kaçakçılığı hususunda hem de yayınladığımız diğer hususlarda milletimizin şikayetler yağdırması ihtimali bunları çok korkuttu. Milletimiz hassasiyet gösterip şikayetler göndermeye başlamıştı ve bunların sayısı epeyi artıyordu. Yakında uyuşturucu, silah, fuhuş ve diğer kara para kaynaklarına vuracağımızı ve sarsıcı paylaşımlar yapacağımızı, insanların bunları da panik hali ile CİMER’e yazacağını da biliyorlar. Zavallı, aciz, perişan, bitmiş, tükenmiş, ümitsiz haldeler. O Aydın Doğan, resmiyette üzerinden attığı ama hala eskiden olduğu gibi kontrolünde tuttuğu basın ve medya kuruluşları ile bakalım bu oyunun ne kadar daha uzamasına sebep olabilir. Kazanmalarına ihtimal bile olmadığını kendileri de biliyor. Cerahat patladı, üstüne dikiş atılsa da tutmaz.

(Paylaşım tarihi 18.10.2018 16:12)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s