Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (28)

“Memorial Diyarbakır hastahanesindeki güçlü cinlere ne yaptığımızı biliyor musun?”

Mehmet Fahri Sertkaya

Senin büyük bildiklerinin cinleri bunlar Turgut, dinle bak nasıl inliyorlar. Birinin kafası kılıçla kesildi, onunla birlikte gelen diğeri bir dakika sürmedi de o korku ile Müslüman oldu. Sonra gönderilen dört cin, tek manevramızla bir anda oyun dışı bırakıldı.

Sonra Cina isminde bir dişi cin gönderdiler. O ise senin büyüklerinle, yedi kişilik en üst ekiple bizim aramızda elçilik yaptı. Sonra ise bülbül oldu bülbül. Neler neler anlattı, kayıtları da var, paylaşırım bir ara… Bunları gönderen büyücünüzü de çarptık. Artık şu sözümü dikkate al: Senin büyüklerin büyük değil ve sisteminiz falan yok. “Bu sistem beni korur” demeyi bırak.

“Memorial Diyarbakır hastahanesindeki güçlü cinlere ne yaptığımızı biliyor musun?” isimli ses kaydını soundcloud kanalımızdan dinleyin…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 11.10.2018)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s