Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (29)

“Adres vereyim mi, beni bulamadıysanız?” | “O zaman, kapışma vakti? Hazır mıyız?”

Mehmet Fahri Sertkaya

Buçuk, buçuk ama kaç buçuk? Üç buçuk mu?

Tam kadro hazırız. Hemen gelin, hemen…Kurslarımızın üzerine gidecekmişsiniz, eksik kusur ne varsa kılı kırk yarıp büyütecekmişsiniz. Arbede çıkartacakmışsınız. O belediye başkanlarınız nerede, belediye başkanlarınız? Hasan Can ve diğerleri neye çarpmışlardı?

Yahu bırakın bu işleri de, hala hepiniz dinleniyorsunuz, önce dinlemeye tedbir alın. Çaresizliğin emaresi bu düşünceler, planlar. Yapa yapa bunu mu yapabileceksiniz? Gelseniz ya üstüme ve benim üstümdeki ekibin üstüne? Ben gelsem bir adliyeye, elimdeki somut deliller ile ya da aynı anda Türkiye’nin onlarca büyük adliyesinden toplamda on binlerce kişi olarak suç duyurularında bulunsak, Numan’ın Diyarbakır’da yaptığını, onlarca ilde aynı anda yapabilecek misiniz? Diyarbakır’dan İstanbul’a kadar organ işi yaptığınız onlarca hastahanenin hepsinin önünde aynı anlarda, her bir ekipte binlerce ayrı insan olarak gösteriler yapsak “Devlet bizim, millet biziz. Bu kadar sarsıcı gerçeklere rağmen nerede bu savcılar, nerede bu hakimler?” desek, ne halt edebileceksiniz?

Adliyelerdeki, Emniyet birimleri içindeki, istihbarat servislerindeki, valilik ve kaymakamlıklardaki kripto Yahudi, kripto Ermeni, Yahudi dönmesi, Mason olan ve bize operasyon yapma hayalleriniz sırasında kullanmaya mecbur kalacağınız adamlarınızın hepsini isim isim, cisim cisim biliyoruz. Hepsinin de açıklarını, hangi pis işlere bulaştıklarını, nerede vuracağımızı, hangi Mason localarına kayıtlı olduklarını biliyoruz.

Hepiniz birbirinizden daha beter sarsılmışsınız. Kalp atışlarınız ta buradan duyuluyor. Biz hazırız. Cephedeyiz. Bu kısımları da iyi çalıştık, çok sürprizlerimiz olacak size. Dünyayı sizlerden kurtaracağız. Mert dayanır, namert üç buçuk atar. Hiçbir korkuya benzemez, vatanına/milletine/dinine ihanet eden hainlerin korkusu.

Öyle ise siz üstümüze gelin ve geri durmayın diye biz mevzuları biraz daha detaylı anlatalım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 11.10.2018)

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s