Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (55)

CIA piyonu, uyuşturucu baronu soysuz bir hain: Süleyman Soylu…

Mehmet Fahri Sertkaya

Süleyman Soylu da gizli Yahudi ve Mason… 30. ya da 31. derecede olduğu değerlendiriliyor. Trabzon’a gelişleri 100 sene bile olmamış Rusya Yahudisi bir ailenin mensubu. Rusya Yahudisi olan aile büyükleri deniz yolu ile Trabzon’a gelip yerleştiler. Doğduğu muhitte de kendisi gibi Rusya kökenli gizli Yahudiler çok. 
 
 An itibari ile Türkiye’nin en büyük uyuşturucu baronlarından biri olan Tayyip’le beraber uyuşturucu işinde. AKPKK organize suç, terör ve ihanet örgütüne geçmeden önce de uyuşturucu işindeydi, AKPKK’ye gelince Tayyip’le uyuşturucu işlerini birleştirdiler. Uyuşturucunun sokak piyasası Soylu’dan da soruluyor. Tayyip biraz da bunu bildiği ve istediği için Soylu’yu yanına aldı. Daha çok, yurt dışından gelen uyuşturucunun Türkiye piyasasına ve ta sokak seviyesine dağıtılması işlerine bakıyor. Bu yüzden, suçlarının üstünü örtme psikolojisi ile sık sık uyuşturucu karşıtı sert söylemlerde bulunuyor. Çoğunlukla, beyaz toz türünden olan uyuşturucu işinde, hap işi daha az… Bonzai işinde de toz işi kadar aktif. 
 
 DYP ya da DP sırasında da CIA bağlantılıydı. Gizli Yahudi ve CIA casusu olup da lakabı “CIA’nın gülü” olan Tansu Çiller’in ayak işlerini yapıyordu. Sokak işinde ya, mekan basma, sopa çekme, tehdit, topukçuluk ve hatta cinayet işlerinde bile mahirdi. Hala da öyle… Kendi de çok kişiyi topuktan ve vücuttan vurdu. Tek kelime ile denecekse, katil… Çiller’in CIA casusu olduğunu biliyor ve bile bile ayak işlerini yapıyordu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s