Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (102)

“Abi vallahi ben yapmadım ya, inanma şu mfs’ye”

Mehmet Fahri Sertkaya

Bizim yayınlarımız sonrasında Kaşıkçı cinayetinin arka planı çok net şekilde dünyanın gözleri önüne serildi. Bu işi Trump’ın talimatları ile CIA’nın ve Türkiye ayağında Tayyip ve Numan’ın yaptığını herkes duydu. Ruslar da bu Kaşıkçı cinayetine dair yayınlarımızdan ve öncesindeki Şeytan’ın Konseyi’ni ifşa eden yayınlarımızdan sonra, kafalarında eksik kalan bazı hususları yerine oturttular. Bunları bilmemizden ve herkese açık surette paylaşmamızdan ötürü hem şaşırdılar ve hem de sevindiler. Putin, Kaşıkçı cinayetinden sebep Tayyip’e baskı yapınca Tayyip “Benim detaylardan haberim yok. Ben yapmadım, yaptırmadım. Suudlar yaptı. Ortada gizli silah ve Rus casusu falan yok, öyle bir şey duymadım. İnanmayın iddialara, ben böyle şeyler bilmiyorum. Kaşıkçı da sizin casusunuz falan değildi diye biliyorum, sizinle aramızda kriz çıkmasına hiç gerek yok” mealinde konuşuyor ve alttan alıp sıyrılmaya çabalıyor.

Lakin Ruslar, neyin ne olduğunu çok iyi anladılar. Zaten Tayyip ve çevresinin Şeytan’ın Konseyi’ne çalıştığını biliyorlardı. Konseyin varlığını da biliyorlar ama bizim anlattığımız detayları bilmiyorlardı. Paylaşımlarımız dünyanın önde gelen bütün devletleri tarafından dikkatle takip ediliyor ki son beş senedir hep böyle takip ediliyordu. Şimdi Rusların eli de iyice güçlendi, güçleniyor. Bu da YİT’i rahatsız etmiyor. YİT, Rusları, son 10 yıldır olduğu gibi bu günlerde de hala müttefik ve dost olarak görüyor. Şu konjektürde Türkiye ile Rusya’nın daha da yakınlaşması, Şeytan’ın Konseyine bağlı güç odaklarına ve devletlere karşı ortak hareket etmesi gerektiğine inanıyor. Bu sebeple Rusların menfaatlerine zarar verecek faaliyetlerden büyük bir dikkatle kaçınıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 15:45)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s