Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (117)

“Bunlar bizi de düşman görselerdi, bizi de uğraştırırlardı. Basite alınabilecek gibi değiller, güçlüler. Bize karşı tavırlarının böyle olması, çok iyi oldu” diyen devletler var. Onlara diyoruz ki:

Mehmet Fahri Sertkaya

Biz dostluğumuzda da, düşmanlığımızda da samimiyiz. Biz gerçek Müslümanlar ve Türkleriz. Bir fetret devrinden sonra yeniden özümüze dönüyor ve sahneye çıkıyoruz. Bundan sonrasında devletimiz bizlerden sorulacak ve bizim istediğimiz ayarda olacak. Büyük bir dönüşüm çok kısa bir sürede tamamlanacak, içimizdeki İsrail tamamen yıkılacak. Türkiye gerçek bir Türk devletine dönüşecek. Sizlerin de bu gerçeği kabullenmeniz, iyi niyetimize iyi niyetle karşılık vermeniz çok mühim. Bu, hem sizin menfatinize, hem bizim, hem insanlığın…

Türkiye’deki basın/yayın faaliyetlerinizi, Türkiye’deki kripto Yahudi ve kripto Ermenilere teslim etmeniz tarihi bir hata. Bunların sürekli olarak İslam dinine ve Türk değerlerine alttan alttan saldıran, aşağılayan, karalayan ve ezmeye çalışan ve kadın bedeni, çıplaklık kullanarak ahlaki tahribat da yapan sözde basın/yayın faaliyetlerine izin vermemelisiniz. Taraflar olarak birbirimizin değerlerine karşılıklı saygı çerçevesinden bakmalıyız. Dostlukta samimiyet bunu iktiza ettirir.

Sizler bizim ülkemizde bu samimiyet ve dostluk çerçevesinde faaliyetlerinize sorunsuz ve hatta daha da güçlenerek devam edin, bizler de sizlerin ülkelerinizdeki faaliyetlerimize sorunsuz ve hatta daha da güçlenerek devam edelim. Birbirimizin önünü açalım, vakit birlik vakti.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.10.2018 17:47)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s