Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (162)

Fatih Süleyman Denizolgun, BinAli ile buluştu

Mehmet Fahri Sertkaya

Başka mevzular da konuşuldu ama sonra söz döndü dolaştı aynı yere geldi. BinAli, cemaatimizden uzaklaştırılmış olup da AKPKK ve CIA adına cemaatimize pusular kurmak için çırpınan Fatih’e şu mealde konuştu:

“Süleymancılar cemaati içinde sizden yana olanların sayısını artırmalısınız. Daha çok adam toplamalısınız. İnsanların Alihan Kuriş’e olan güvenlerini sarsacak bir şeyler bulmalısınız. Yeterince mücadele etmiyorsunuz, yerinizde sayıyorsunuz, gayreti artırın. Bütün işler durdu, cemaat içinde çoğunluğu oluşturmaya çalışın.”

(Bütün işlerin durmasından kasıt: organ dahil diğer kara/pis işleri kastediyor ve buralardan gelen paranın kesilmesi neticesinde iktidarlarının tehlikeye girmesinden ötürü yaşadığı panik hali ile konuşuyor.)

Binali, yurtların halini de sordu. Talebe sayısı, sonradan katılanların sayısı v.s. sorular sordu.

Trump, David ve diğerleri yani 7 kişilik Şeytan’ın Konseyi ve daha üzerindeki ruhani bir konsey olan 13’ler Meclisi, AKPKK projesini sildi, vazgeçti. “Bunların artık kendilerine bile hayrı yok, bunlar üzerine daha fazla oynamamız hata olur. Kurtarılamaz haldeler.” dediler.

Şu anda en büyük endişeleri, Ankebut Operasyonu kapsamında biz AKPKK organize suç, terör ve ihanet örgütünü devirip suçluların cezalandırlmasını sağlayınca, topun ağzına kendilerinin de konacak olması… Türkiye’nin hukuk sistemi ve dünya basın ve medyası bu işler üzerinden kendilerine yol bulamasın diye panikteler, endişeliler. Bu olacağına, yüz tane AKPKK projesinden vazgeçerler. Sahada kontrol kaybedilip de İsrail’e ve ABD’ye yol çıkmasını hiç istemiyorlar. Bir yandan da işler çok bozuldu, gelir düştü, kara para epeyi kesildi, ne yapacaklarını bilemez haldeler. Bu aşamadan sonra kuvvetle muhtemel ki fevri/öfkeli davranışlar yapacaklar, hesapsız hamleler yapacaklar, fazlaca riske girmek zorunda kalacaklar ve her halükarda bütün sistemleri yıkılacak. Cezalarını da bulacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.10.2018 07:41)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s