Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (165)

Özel mi, genel mi?

Mehmet Fahri Sertkaya

Ufaklık! Kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmez de “Bu özel değil, geneellll, geneeeeellll” mi desem, bilemedim. Haydi sen söyle, Kerhanecibaşı Numan’ın mekanlarına uğruyor musun sen?

YİT bana fotoğraflar ve videolar gönderdi. Bence montajdır, yok yok kesinlikle montajdır. Süleyman Soysuz ve sen, beraberce, yaa neyse yok yok, bence montajdııırrr. Kesinlikle iç ve dış mihrakların oyunudur. İç ve dış mihraklar karşısında devleşen AKPKK’nin toplum nazarındaki imajını lekelemek ve 15 Temmuz ruhunu darbelemek için kurulmuş tuzaklardır. Ama “Ya montaj değilse” diyor içimden bir ses ve bunlar gerçekse?

Dur bir daha anlatmayı deneyeyim. Bak şimdi, bende fotoğraflar ve videolar var, hem mekanların içinden ve hem de dışından çekilmişler. Görüntülerde çok kişi var, o mekanlara kimler kimler uğruyorlar ama bazılarında nedense sen varsın? Aslında sen yoksun da montajın mı var? Bir de Soysuz var, mekana bile beraber giriyorsunuz. Ya da bunlar gerçekse de belki Reisin aldanıyordur ve aslında bu işler genel değil özel işlerdir ve kimseyi ilgilendirmez.

Neyse, bilemedim ben bu işleri, kafam çok karıştı be ufaklık! Hayatım boyunca yaptığım/yapacağım iş değil böyle yazılar yazmak da ya bunlar gerçekse? Yani sen şimdi Süleymanlılar cemaatinin liderliğine getirilmeye oynatılan basit bir kukla iken, bir de böyle işler de mi yaptın? Mekanlara giriş çıkışlarda bile hatta mekan içinde bile fotoğraflandın ve videoya mı çekildin?

Görüntülerde alem yapılıyor. Ortalık çok dağınık çookk! Ne o masada görülen, toz mu o? Hep belli başlı fahişelerler mi takılıyorsun yoksa fark etmiyor mu? Hani bu kadar sık gidiyorsun, haftada iki üç kere farklı mekanlarda takılıyorsun da çok sayıda fahişe vardır be ufaklık? Dikkat et hasta olursun.

Biri daha var görüntülerde, kim o, çavuş mu, astsubay mı? Ha çavuşun oğluuu… Dur dur şimdi gördüm, Mevlüt Çavuşoğlu bu yahu? Bu Numan işleri çok büyütmüş ufaklık! Mekanlar da VİP ama sen VİP olmayanlara da çok uğraşmışsın. Bu kadar mı düştün be ufaklık? Sen VİP’ten aşağı düşecek adam mısın, yakıştı mı sana? VİP’ler biraz güvenli, korunaklı, tedbirli ama YİT için mesele mi? Her yerde biz varız ufaklık, rezil mekanlarınızda bile…

Sormadan edemeyeceğim, bunları internete yükleyeyim, gerçek mi değil mi, özel mi genel mi, vatandaş karar versin ya da peşine takılan bir avuç sözde Süleymanlı karar versin? Dur dur, cemaat merkezimiz içinde sana çalışan üç beş hain karar versin? Bak aslında düşündüm de her mekanın bir çavuşu olur, soralım Çavuşoğlu’na o karar versin, ha ne dersin?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 25.10.2018 10:02)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s