Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (170)

En tehlikelilerinden bir insan şeytanı: İbrahim Pehlivan

Mehmet Fahri Sertkaya

İbrahim Hoca diye bilinen, Adapazarı Akyazı’da ikamet eden, cemaatimiz/kardeşlerimiz dahil bütün Müslüman kesimler tarafından güvenilen 65 yaşlarındaki bu zat üfürükçüdür, en tehlikelilerinden bir insan şeytanıdır.

O kadar mükemmel bir sistem kurmuş ve o kadar mükemmel surette rolünü oynayabilen biridir ki halktan insanları geçtik, zahiri İslami ilimlerde mesafe almış olanları bile elinde oyuncak edebilir, ediyor. Sadece faaliyet gösterdiği ince ilimler sahasında mesafe almış ihlaslı Müslümanlar onun oyunlarını, zulmünü, iğrençliğini görebilir.

Ben mfs olarak kendimden emin surette diyorum ki bu zata kanıp ilminden istifade eden kadın, erkek, genç, ihtiyar kim varsa, ta çocuklara kadar yaptığı muskalar ve vefkler dahil ne varsa, hepsini on dakika bile elde tutmadan hakiki sirkeye atın. Sirke içinde birkaç gün kalsın, yazıları çözülsün ve sonra götürüp akarsuya ya da denize dökün.

Geçtiğimiz yıllarda, bu şahsın gerçek yüzünün böyle olduğunu bilmeden, onlarca kişiyi yönlendirmiş, ona göndermiştim. Hususi ile onlar ve onların çevresinden olup bu insan şeytanına kananlar bu ikazlarımı dikkate alsınlar ve benden vebal kalksın. İbrahim Pehlivan hakkında bu sözlerimi duyan, duymayanlara duyursun. İnanamayanlar varsa, bana özelden her şeyi tek parça halinde yazıp sordukları mesajlar atsın ve acele cevap beklemesin. Burada anlatılabilecek gibi şeyler değil ama ben onlara ispatlarla çok şeyler anlatacağım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 26.10.2018 21:38)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s