Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (182)

Hazır mıyız daha şok edici gerçekleri duymaya?

Mehmet Fahri Sertkaya

Ankebut Operasyonu’nda eş zamanlı olarak cemaatimiz içinde de temizlik/operasyon yapılacağını söylemiştim. Geç saatlere hatta belki de sabaha kadar sarsıcı paylaşımlar olabilir. Bildirim ayarlarını kendinize uyarlayabilrsiniz.

Halil Akdere

Sayısını bile bilemeyeceği kadar zinalar yaptıktan sonra bir de ibneleşmiş namussuz bir fitneci insan şeytanıdır. Halen aktif bir eşcinseldir ve hem alıcı hem verici. Yediği içtiği haram bir tiptir ve aslında gıdalandığı da ekmek su değil de enaniyeti, kibri, alaycılığı… Sıfatına bakan ya da iki cümle konuşturan bile anlayabiliyor nasıl bir pislik olduğunu da ben YİT’ten aldığım kesin bilgiler ile de yazıyorum.

Kaligraf olarak biliniyor. Seyfettin Alkan hocaefendinin sohbetlerini kayda alırdı, Akademi Dergisi karşısında iyice şeytani hamleler yaptıktan kısa süre sonra S. Alkan hocaefendi, bu şeytanın kayıt almasını yasakladı. Men etti. Kaligraf bilinse de faiz, kumar dahil türlü kara paralarla geçiniyor. Tipik bir AKPKK yalakası. Aslında bir konumu olmayan ve ayak takımından olan birisi ama merkeze yakın çok kişiyi tanıyor ve yılları beraber geçmiş olduğu için fitnecilerin içimizdeki ayak işlerini yapıyor ve durmadan fitneye hizmet ediyor. 2016’da Akademi Dergisi aleyhinde sahte mail yayınlanmadan yılalr öncesinden başlayarak, Akademi Dergisi hakkında, merkezden çıkmış gibi yazılmış onlarca farklı metni yazmış ve bunları sosyal ağlardan, e-postalardan, özel mesajlardan yüz binlerce kişiye yaymış bir yalancı, müfteri ve fitneci.

Defalarca suç üstü yapılmış, fitnesi durdurulmuş, hesap sorulunca gık diyememiş ama yine durmamış bir acayip mahluk türü. Öyle ki Seyfettin Alkan hocaefendi, senelerce kendisine Akademi Dergisi ve ben mfs sorulduğu ve bir kere bile aleyhte cümle kurmadığı bilindiği için, bundan dolayı da çıldıran bu acayip mahlûk türü, kendisini aradı, izinsiz olarak telefon görüşmesini kaydetti ve yine istediği cümleler konuşulmayınca montaj yaptı. Kest biçti, birleştirdi ve çarpıttı. O hali bile açıkça aleyhimde cümleler ihtiva etmiyordu ve bunu yaptığını da ispat edince dağıtımını durdurdu. Tam bu süreçte hem Arif Ahmet Beyağabeyimiz sert tavır aldı bu şeytanlara hem de S. Alkan hocaefendi “O şahıs benim sohbetlerimi kayıt etmeyecek” dedi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 23:28)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s