Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (207)

“Alın şunu ayaklarımın dibinden”

Mehmet Fahri Sertkaya

Merhum büyüğümüz Arif Ahmet bey ağabeyimiz bir gün merkez mekanda iken, orada kalabalık bir meclisin içinde Hasan Arıkan’a hitap ederek sordu:

“Hasan Hocam! Bir sual edeceğim ama bana doğru cevap vereceksiniz. Hazret-i üstazımız -Evladım Hasan, ha sen ha ben- buyurdu mu?”

Hasan Arıkan “Hayır efendim.” şeklinde karşılık verdi. Bu defa merhum büyüğümüz Arıkan’a çok sert surette sordu:

“Öyle ise neden kürsülerde insanları yanlış yönlendiriyorsunuz? Neden -Hz. üstazımız bana böyle buyurmuştu- diyorsunuz?”

Hasan Arıkan o gün orada, onca insanın arasında yaşanan bu konuşmanın hemen ardından hiçbir şey diyemeyip merhum büyüğümüzün ayaklarına kapanarak “Efendim hata ettim, yanlış yaptım, Affedin” dedi. Merhamette umman olan büyüğümüz, neler döndüğünü tam bilmeyen bütün kardeşlerimizi şaşırtacak surette bir karşılık verdi ve “Alın şunu ayaklarımın dibinden. Kaldırın bunu buradan” buyurdu. Zira çok sık olarak “Ben burada hz. üstazımızın himmetleri ile bulunuyorum. Kararlarımı kendi başıma almıyorum” mealinde konuşan merhum büyüğümüze hz. üstazımız çoktan bu talimatı vermiş ve Hasan Arıkan’ın kalbinin nifak üzere olduğunu söylemişti. Bütün planlarının bozulacağını anlayan Arıkan’ın nedamet/pişmanlık tiyatrosuna/rolüne meydan bırakılmamıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.10.2018 23:33)

Çok mesajlar geliyor. Acele etmeyin. Acele cevap beklemeyin. Karşılıklı yazışmamızı beklemeyin. Selam ve hal hatır dahil her şeyi tek bir mesajda yazıp sorun. Selam verip beklerseniz, çok bekleyebilirsiniz 😉

Endişlere kapılmayın, sevinin, mutlu olun. Biz çok keyifliyiz. Akademi Dergisi olarak on yıldır bu günleri bekliyoruz. Bizim yolumuz hak ve büyük. Muharebe edilemez, karşılık verilemez bir davanın ehliyiz. Merkeze itaatten şaşmayın ve on senedir yazmadığımız gibi bu günlerde de kendi kafamızdan bir şey yazmadığımızı, yazmayacağımızı iyice bilin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.10.2018 23:41)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s