Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (245)

Ufaklık akıllanmıyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Cemaatimizde idari konumdaki bir şahıs ile ufaklık (Fatih Süleyman Denizolgun) görüştüler. Ufaklık bu yetkili şahıstan destek istedi ve hiçbir bağı olmadığı halde cemaatimizden “cemaatimiz” diye bahsederek ve samimi kardeşlerimizi ve idarecilerimizi hedef alıp “hain” diyerek “Cemaatimizde çok hainler var. Cemaatimizin başındakiler cemaati idare edemiyor. Bunların temizlenmesi gerekiyor. Bir şeyler yapılmalı. Operasyon yapılması gerekiyor.” mealinde konuştu. Hain deyip dururken en başta da muhterem büyüğümüz Alihan Kuriş bey ağabeyimizi kastediyordu.

Akademi Dergisi’nin cemaatimiz içindeki hainleri de Ankebut Operasyonu kapsamında temizlemeye yönelik faaliyetleri sırasında yaptığı yayınlardan duyduğu rahatsızlığı da zahir eden ufaklık “Zaten dedikodular çoğaldı. Hainler Hasan Arıkan ve Hüseyin Kumaş ağabeylerimizi suçlayıcı ve hain olarak gösteren laflar söylüyorlar. Ortalıkta çok sözler dolanıyor. Halbuki onlar ne hizmetler yaptı. Bu hainlerin önünü almamız lazım, bundan sonra operasyon yapılması şart oldu.” mealinde konuşmalarına devam etti.

Lakin görüştüğü bu yetkili zatı ikna edemedi. Bu kişi, ihanete razı olmadı, hainliği aklından geçirmedi ve ilm-i siyaset ile “İdari konumdaki diğer kişilerle görüşmek gerekir, beraber karar vermek gerekir. Ben buna kendi başıma karar veremem.” diyerek başından savdı.

Anlaşılan o ki bu ufaklık bizim kim olduğumuzu ve ne yapmakta olduğumuzu kabullenmemekte kararlı. Öyle ise ona da bir güç gösterisi mi yapmalıyız?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 05.11.2018 07:08)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s