Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (292)

ÇARPILDI

Mehmet Fahri Sertkaya

Gece, sabaha kadar süren mücadelelerin sonuna doğru, İbrahim Pehlivan da çarpıldı.

Bana “Beni mahvettin. Perişan oldum. Bu gün de yazmışsın. Bundan sonra hakkımda hiçbir şey yazmayacaksın. Seni mahvedeceğim. Göreceksin hiç durmadan seninle ve ekibinle uğraşacağım” mealinde atar yapıyordu. Zaten o ana gelmeden önce, gece boyunca kalabalık cinleri üzerimize gönderdi durdu. Hepsi temizlenince, son çare kendisi geldi. Günlerdir Yahudi hahamları ile birlikte, bizi durduracak bir formül arıyorlardı ve onların cinlerinden bize gelip Müslüman olup Habil ismini alan bir cin, neler döndüğünü bize anlatmıştı. Bekliyorduk bu saldırılarını…

Sözünü kesip “Hey, hey, dur orada… Benim adım mfs… Bütün büyükler benimle. Kime atar yaptığını bileceksin. Bundan sonra adımı duyduğunuzda halinizi düzelteceksiniz. Haddinizi de bileceksiniz. Kaybol git, yoksa birazdan halin kötü olur” dedim.

Sonrasını detaylı anlatmayayım. Herkes anlayamaz, bazılarına karışık ve ağır gelir. Lakin Adapazarı Akyazı’da aktar dükkanında bu işlerle uğraşan İbrahim Pehlivan’a yakın olan birileri varsa, gitsin bir baksın. Ya aklında kısmi bir kusur oluştu ya da bedeninde kısmi felç gibi bir şey oluştu ya da ikisi bir arada oldu. İmam-ı Rabbani evlatlarının şamarını sağlam yedi. Dikkatle bakan konuşmasında, tavırlarında ve hareketlerinde sorunlar oluştuğunu görebilecektir.

Şimdi sırada Ramazan var. Ramazan, Türkiye dışında olan, düşmanlarımızın son çare olarak başvurduğu ve Pehlivan’dan da ileri derecede bu işlere vakıf olan, başımıza bela olmuş birisi… Onun da mühleti var, imhaya şimdilik müsaade yok ama akıllı olmazsa birkaç güne onu da çarparız. İnsan şeytanı, en ileri/ağır büyüleri yapmak için bir erkek çocuk kaçırttı. Katlettiği bu erkek çocuğunun kanını akıttı ve büyülerinde kullandı.

Gece boyunca süren mücadelelerde, çok seçme, güçlü, özel cinlerinden iki bin kadar tepelendi. Aralarında 20 kadar ölümsüz denilen cinlerden vardı. Ölümsüzler, Azazil’in has kadrosu… Azazil’e kıyamete kadar mühlet/hayat verildiği gibi o has kadrosuna da verildi. Onları öldürmeye müsaade yok ama ölmekten beter şekle sokmaya izin veriliyor ve öyle hallere girmelerini sağladık. Biz hala restimizi tekrarlıyoruz. Gece, gündüz, hiç fark etmez…. Ankebut Operasyonunu cinler ve büyü ile durdurabileceğine inanan zavallılar, ellerinden geleni artlarına koymasınlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.11.2018 15:13)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s