Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (319)

Gizli Yahudi ve Mason Oktay Vural, Şeytan’ın Konseyi’ni, 13’ler Meclisi’ni, 3 Kabalacı hahamı ve bütünüyle Ankebut Ağı’nı biliyor ve aktif ve rütbeli bir mensup olarak bu sistem için arazide çalışıyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Gizli Yahudi ve Mason İsmet Büyükataman ise bu sistemin varlığını iyi derecede biliyor, bu sisteme çalışıyor ama Oktay kadar irtibatlı ve rütbeli değil.

Oktay hakkında yayın yaptıktan az sonrasında 13’ler Meclisinin büyücüleri alarm verdiler, kızıp üzerimize yine cinlerini gönderdiler. Bu korkak, güçsüz, çaresiz, Allahsız, kitapsız, kuralsız, mel’un kere mel’un ve de uluslar arası suç örgütünün elindeki en büyük kart cin/büyü kartı ama bize işlemiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.11.2018 13:46)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s