Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (318)

MHPKK’den CIA’ya uzanan yollar ve kollar: İsmet Büyükataman

Mehmet Fahri Sertkaya

İsmet Büyükataman

O da bir gizli Yahudi ve Mason. MİT’in hain kanadı ile bağlantılı. CIA ile doğrudan bağlantılı değil ama CIA ile bağlantısı bir başka aracı şahıs üzerinden oluyor.

Parti gönünümlü organize suç, terör ve ihanet örgütlerinden birine dönüştürülmüş olan MHPKK’nin üst kadrosunda hiç gerçek Türk ve Müslüman bulunmadığını, hainler dolu olduğunu biliyor, kendisi de onlardan ve onlarla birlikte, hür iradesi ile türlü ihanet suçları işledi/işliyor.

Doğrudan uyuşturucu mafyasının içinde faaliyet gösteriyor. Rus Yahudisi kökenli ve uyuşturucu baronu ve gizli Mason Süleyman Soysuz ile de kirli bağlantıları var. Türkiye içinde uyuşturucu işinin rahatça çevrilebilmesi için gücü yettiği her yerde sürekli olarak her türlü müdahalelerde bulunuyor, her türlü suçu işliyor. Uyuşturucu işinden büyük para kaldırdı, kaldırıyor. Kara parasını başka ülkelerde değerlendiriyor. Gayr-i menkule de yatırım yapıyor, kâr eden şirketlerin hisselerini de alıyor.

Bu güne kadar anlattığımız organ mafyası bağlantılarını, bunların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ve ayrıca sınırlardan kaçak getirilen türlü milletin mensuplarını Allahsızca katlettiklerini, bu güne kadar on binlerce masum çocuğu dahi organları için parçaladıklarını hep biliyordu. Diyarbakır Memorial hastahanelerinin insan mezbahasına dönüştürüldüğünü dahi biz yayınlamadan çok önceden biliyordu.

Kendilerini, sözde partilerini, AKPKK’den farklı bir teşkilat olarak görmüyorlar. AKPKK karşısında nasıl tavır almaları gerektiğine dair talimatlar CIA’dan ve konseylerden bunlara geliyor, bunlar da emirleri yerine getirip orta oyunu oynuyorlar. Son seçim ve referandumlarda sonuçların çok büyük oranda değiştirilip de halkın iradesine rest çekildiğini, aslında halkın iradesine kalsa sonuçların çok başka olup hükumetlerin çok değişik surette teşekkül edeceğini biliyor. Aslında bu ifadeler eksik kalır, çünkü seçim sonuçlarının değiştirilmesi oyunlarında bile aktif rol aldı. Onu anlatmak çok uzun iş ve hakkında çok geniş içerikli ve bol kanıt dolu dosyalar hazır.

An itibari ile Ankara’da dokuz şiddetinde deprem oluyor ama aktörler/piyonlar birbirlerine “Sakin olalım, yok yok deprem olmuyor” numarası yapıyor. Aslında hepsi de it gibi titriyor.

Biz henüz gücümüzün binde birini bile göstermedik. Çok rahatız, sakiniz, kararlıyız ve Ankebut Ağı’nı parçalayacağız.

Aklı başında olan, iyi niyetli olan ama arada kalan yetkili hukukçular varsa ya hemen dik dursunlar, vazifelerini yapsınlar ya da hemen istifayı çaksınlar. Tekrar tekrar yazıyoruz ki en büyük sıkıntıyı, bunları elimizden almaya kalkan yetkili hukukçular çekecekler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 22.11.2018 13:03)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s