Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (391)

Kaçmayı bile düşünüyor. Planlar yapıyor. İhtimal hesapları yapıyor. Bir punduna uydurup istifa edecek ya da kaçacak

Mehmet Fahri Sertkaya

Ankebut Operasyonu başladığından beri çok ifşa olup çok sıkışmıştı. Son birkaç gündür yaşananlardan sonra şoka girdi ve bir de “Şu kadar uyuşturucu yakaladık, tarihe geçecek kadar çok miktar” numaralarını ifşa edince, uyuşturucu diye gösterilenlerin uyuşturucu olmadığını ifşa edince iyice panikledi.

Zaten acınacak haldeydi, medyadaki uzantıları ile imaj tazeleme oyunları deniyordu ama artık bitti. Bundan sonra sokakların asi iti, uyuşturucu mafyası liderlerinden, gizli Yahudi ve gizli Mason Süleyman Soylu’nun geleceği kalmadı. Bir gücü, etkisi de kalmadı ki zaten İçişleri Bakanlığımıza sızmış olduğu halde elinden hiçbir şey gelmemişti. Kapımın önünde polis bile tutamıyordu, bakanlığı bir işe yaramıyordu 😄

Hiç kimsenin endişesi olmasın, Ankebut Operasyonu başarı ile tamamlanacak. AKPKK mesele değil, zaten devrilecek ama eş zamanlı olarak organ mafyası, uyuşturucu mafyası, silah mafyası, fuhuş mafyası da yıkılacak. Mason teşkilatı ve bütünüyle İçimizdeki İsrail de ölümcül darbe alacak ve bir iki sene sonrasında tamamen can verecekler. İşte o zaman biz Müslüman Türkler, yaklaşık iki asır sonra yeniden tarih sahnesine çıkmış olacağız. Yokluğumuzda cehenneme dönmüş dünyayı yeniden iman, adalet, huzur ile dolduracağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 07.12.2018 15:08)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s