Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (422)

Sen hakikaten aptalsın

Mehmet Fahri Sertkaya

Bu kadar şeyi görüyorsun, aynı anda ne kadar çok şahsı ve mekanı dinlediğimizi, izlediğimizi ve bunları kayıt altına aldığımızı da görüyorsun da hala mı bu haldesin sen Meral?

Kapıma bu gün gelen üç kekliği, senin gönderdiğini çözemeyeceğimi düşünmüşsün, öyle mi?

Bak, bir otoparkta, günlerdir korkudan it gibi titreyen vatan haini Hakan Fidan ile görüştünüz. Onun yanında bir kaç koruması, senin yanında birkaç koruman vardı.

Hakan Fidan’a : “Hiçbir şekilde benim adım geçmeyecek. Yazılardan etkilenip kızmış, tartışmaya gitmiş ama kavga anında yıkıp indirmiş kişiler olacak, gönderdiğin adamlar” dedin.

“Bu iş böyle olmuyor. Baksana her gün her şeyi ifşa edip duruyor. Sürekli ona sıkın, buna sıkın deyip duruyor. Sana da sıktırmak istiyor. O halde ne yapacaksak yapalım, önden biz ona sıkalım. Sağlam iki üç kişi bul… Bu işte herhangi bir siyasi ayak bulunamadıktan sonra bize sıkıntı olmaz. Sistem de bu mevzuda memnun olur, bir şey demezler, yapmazlar (hukuki sıkıntı çıkmaz).” mealinde devam ettin.

Binlerce şehidimizin gerçek katillerinden biri olan alçak pislik herif Hakan Fidan da sana: “Ya artık olsa da olmasa da bir şey yapmak lazım. Çünkü ben çıldırmak üzereyim. Bu kadar güce sahip olup hiçbir şey yapamamak beni çıldırtıyor. Ne olursa olsun yapacağım bir şey…” dedi.

Üç keklik, MİT’in kullandığı sokak çetelerinin adamlarıydı. Ve şu anda onları el ense yapmamıza belki de dakikalar kaldı.

Güleyim mi, ne yapayım bilemedim. Gece beklerim, istersen sen de gel. Biz sessizce nöbetteyiz.

DevletBizimMilletBiziz

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.12.2018 13:48)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s