Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (456)

Korkunun ecele faydası yok Hakan!

Mehmet Fahri Sertkaya

Güvenlik tedbirlerini artırmanın da eceline faydası yok. Tedbirleri boşuna artırıyorsun. Seni istediğimiz an vurabilecek güce sahibiz, buna mani olamazsın.

Senin sisteminin içinde bile biz varız. Sadece en uygun zamanı kolluyoruz.

Tanrın ile aran bozuksa düzelt. Yatağının kenarındaki küçük İncil’i, yatmadan önce daha sık oku. Vasiyet yaz ve “Aslında gizli bir Hristiyanım. Türk/İslam düşmanları için çok çalıştım. Büyük hizmetler ettim davama. Gerçek kimliğimin açıklanmasını, Hristiyanlığa göre cenaze ve defin işlemlerimin yapılmasını istiyorum” de.

Bir geç bakalım öte tarafa ve gör, senin Tanrın mı, dinin mi hak, bizim Allah’ımız ve dinimiz mi hak, gerçek… Ve gör bakalım kaç bin şehidimiz boğazına yapışmak, hesap sormak için seni bekliyor.

Daha BOP çerçevesinde öldürdüğünüz yüzbinlerce can var. Ve senin talimatların ile ülkemiz içinde gerçekleştirilen terör saldırıları sebebi ile öldürttüğün kaç bin can var.

Sen insan değilsin, esfel-i safilin zümresindensin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 19.01.2019 18:39)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s