Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (457)

Her şey tamam da bir hususu tam çözemedik be Soner Yalçın!

Mehmet Fahri Sertkaya

İzledik, takip ettik, dinledik, her şeyini çözdük ama şu Sabetaycı gizli Yahudi hain Kadın Cansu Canan Özgen, senin neyin?

Sevgilin mi? Emrindeki birisi mi? Aranızda kalbi bir muhabbet var mı? Ve bir de bu konular özel mi genel mi? Ayıp etmiyoruz değil mi?

Bak Cansu sorup duruyor yatak sahnelerinizden sonra sana “Bu projeyi neden şimdi devreye almıyoruz?” diyor. Biraz kıymet versene kadına. İzah etsene içinde bulunduğunuz uluslar arası suç, terör, ihanet, vahşet sistemini?

Lafa geldi mi biz yobazız, sizler kadın haklarını en iyi bilenlersiniz.

Cansu bunca ihaneti seninle birlikte yaparken neyi düşünüyor, neyi hedefliyor? “Dava” mı görüyor?

Sahi, benden o da senin kadar korkuyor mu?

Neyse yahu çok sordum, boş ver gitsin. Yap Oda TV’de cemaatimiz hakkında yeni bir iftira yayını, yakında bağımsız Türk yargısı önünde bunların hepsi aleyhine delil olarak çıkartılacak zaten. Doldur çok az kalmış mühletini.

Ha, yengeye selam. Tekrara lüzum yok, yenge de biliyor ki peşini bırakmayacağız. Farkındasınız artık #HerŞeyAladağİçin yazmıyoruz, #AnkebutOperasyonu yazıyoruz.

(İlk yayın tarihi 20.01.2019 14:51)

Akıllı ol Soner!
Projelerinizin, planlarınızın hepsini biliyoruz. Adamlarınızı, sisteminizi hep biliyoruz.

Cemaatimize karşı saldırılarda yeni bir dalga estirmek istiyorsunuz. Beni yıllardır hayranlıkla takip ediyor, yüksek derecede tesirleniyor, yüz yüze görüşmesek de iyi tanıyorsun. 10 senedir ne dedi isem yaptığımı biliyorsun. Şimdi sana diyorum ki akıllı ol, yoksa alırım aklını, çekerim ipini

Ha, yengeye selam… Bir ara oturmaya gelin? Aradı mı seni, fırçaladı mı, yoksa telefon görüşmesine cesaret edemedi mi, dinleniriz diye?

Soner, biz bazı kısımları çözemedik, bazı kısımları da galiba kabullenmek istemedik ve inkar yolunu tuttuk. Siz gizli Yahudilerin nasıl ruh ve akıl dünyası var, içinden çıkamadık. Biraz sorayım, sen aç, izah et, yanlış anladıysak düzelt.

Şimdi bu gizli Yahudi Cansu Canan Özgen gizli ayinlere katılıyor. Buraya kadar tamam. Bunlarda Yahudiliğe dair ritüeller, semboller var, bu da tamam. Özel kıyafet giyiyor, musalla gibi bir masaya yatıyor. Ellerini göbek hizasında birleştiriyor, buraya kadar tamam. Galiba arınma, kendini sunma, kendini feda etme gibi bir anlayış var bu davranışta.

Ya sonra, kendini bağlatıp seçilmiş yabancı bir erkeğe bedenini teslim etmesi, ilişkiye girmesi nedir, ne içindir?

O erkekleri kim seçiyor? O erkeklerin hususiyeti ne? O erkeklerle bu şekilde ilişkiye giren Yahudi kadınları neye, nereye eriyor? Çocuk da oluyor mu, oluyorsa kutsal falan mı oluyor?

Hani herkese ahlak öğretmeye kalkıyorsun ya, bu kadar mindere çekiyorum, niye karşıma çıkamıyorsun?

Bir de Soner, çok ciddi soruyorum. Şu iki kişi Cansu’nun annesi ve babası olarak biliniyor ama biz işin içinden çıkamadık.

O herif aslında resimdeki iki kadından hangisinin kocası? O adam, gerçekten de Cansu’nun biyolojik babası mı?

Aslında kim bu Cansu? Aile içi bir cinsi sapıklığın neticesinde mi doğdu, bir ayindeki cinsi sapıklıktan mı doğdu, gerçek babası biliniyor mu, sağ mı?

Hani senden ötürü yengemiz oluyor diye sana soruyorum, sakın yanlış anlama.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.01.2019 21:59)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s