Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (67)

Diyarbakır ve çevre illerde kaybolan, kaçırılan çocukların hepsini PKK mi kaçırdı?

Mehmet Fahri Sertkaya

Diyarbakır ve çevre illerde kaybolan, kaçırılan çocukların hepsini PKK mi kaçırdı? Ya da hepsi de ailesine kızıp başka şehre kaçıp bir daha kendisinden haber alınamaz ve devlet katında hiç resmi işlem yapmaz, aranıp bulunamaz, hiçbir çevirmeye/uygulamaya takılmaz hale mi geldi?

PKK çocuk kaçırırsa, bölge halkının haberi olur, PKK’den haber bir şekilde sızar, ailelere mutlaka ulaşır. “PKK kaçırdı” denilenlerin kaçının gerçekten de PKK tarafından terörist yapılmak üzere kaçırıldığına dair araziden/kamplardan haber geldi? 2014’te bölgede artık tamamen sistemleşmiş ve devletin başındakilerin koruması ve sahiplenmesi ile devasa bir hale gelmiş organ mafyası vardı. Memorial’lar da açılmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için http://www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s