Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (129)

İzmir’deki kaza görünümlü cinayete dair son yazım, Allahsız hain, katil, cani, sadist, insan şeytanı, muzır varlık Tayyip’i çıldırttı. Beter olsun

Mehmet Fahri Sertkaya

“Orada 20’den fazla ölü ve 13 kadar yaralı var. Bunların ezici çoğunluğu annesiz ve babasız çocuklar. Üstelik bu çocuklar başka başka ülkelerden bir araya gelmişler. Şoför de 6–7 yıldır bu işte. Kaza şekli akıl alır gibi değil, hususi ayarlanmış gibi. Emniyet ve savcılık bunları nasıl görmez? Sağlıklı bir tahkikat neticesinde organ mafyasının alt birimleri suç üstü edilebilir.” dediğime çıldırmış.

Dün, gizli Yahudi, Mason ve uyuşturucu baronu, sokakların namlı iti Süleyman Soysuz’la görüştü ve “Her ayrıntıyı nasıl buluyorlar? Onlar düşünüyorlar, siz bunları düşünemiyor musunuz? Bu iş olmadı. Bu işi nasıl düzelteceksen düzelt artık. Bir iş verdik doğru düzgün yapamadın. Ortada iz bırakmaman gerekiyordu. Ben yaptım desem daha iyiydi, böyle iş mi yapılır?” mealinde fırçaladı. Sanki kendinde çap var, vasıf var da çok berecekli iş yapabiliyor. Kendisi üstlerinden fırça yedikçe, etrafını fırçalıyor.

Süleyman Soysuz İçişleri Bakanı sıfatı ile işin üstüne düşecek ve delilleri karartacak. Soysuz, İzmir’de çok büyük baskıya başladı bile… Şoförü öldürmek çok dikkat çeker, bunu yapmayacaklar. Çok üstün körü ifadeler alacaklar, kimse detayları sorgulamayacak, sorgulansa da belgelenmeyecek. Soylu’nun kararları bunlar… Çok baskı yapacak ve bu yargılama da çürütülecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 20.10.2018 07:57)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s