Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (185)

Süleymancılar cemaati içindeki AKPKK’ye çalışan hainlerin kendisinden emirler aldığı Zeki Çalışkan ihanetlerinin bir başka kısmı…

Mehmet Fahri Sertkaya

Zeki Çalışkan’ın sözde İslami derneği UKİD’deki devasa çapta Misyonerlik ihanetleri

İçimizdeki bu fitneci, yalancı, ahlaksız, münafık hainlerin dışarı açılan kapısı avukat Zeki Çalışkan… Zeki Çalışkan’ın arkasında da biliyorsunuz ki AKPKK, Tayyip, içimizdeki İsrail, MİT’in hain kanadı, CIA, MOSSSAD, Masonluk teşkilatı diye saymaya başlarsak dünya alem denecek kadar çok Türk/İslam düşmanları var.

Zeki Çalışkan zaten çoktan kalbi dönmüş bir gizli Hristiyan. Öyle ki UKİD denilen ve bu güne kadar çok büyük vurgun vurulan sözde derneğini Hristiyan cinleri bile kiliseye çevirmişler. “İslami bir yardım derneğini Müslüman cinler neden kiliseye çevirir?” demeyin ve şaşırmayın. Zeki Çalışkan ve çevresinin İslam’la hiçbir bağı olmadığı gibi sözde İslami dernekleri olan UKİD’in de yok. UKİD üzerinden zaten misyonerlik faaliyetleri yapılıyor. AKPKK’nin herkesin malumu olan itikadı bozmaya yönelik misyonerce tavırları ve eğitim/öğretim müfredatındaki türlü oyunlar, işte böyle böyle hainler tarafından hazırlanıyor, planlanıyor.

UKİD’in merkez binasında gizlice toplantı yapan misyonerler arasında TC vatandaşı olan, Türk ve Müslüman ailenin ferdi bilinen çok sayıda gizli Hristiyan Misyoner olduğu gibi, yabancı devletlerin vatandaşı olup zaten Hristiyan kimliği ile bilinen yani kimliği açık Hristiyan kişiler de var. Bunların arasında profesör/akademisyen seviyesinde Türk/İslam düşmanı hainler de var. Yardım, bağış, kurban derken zaten büyük vurgun vuruyorlar ve Müslümanlardan vurdukları paraların bir kısmı ile Müslümanlara bu ihanetleri yapıyorlar. “Koca devletimiz, İstihbarat kurumlarımız ve Emniyet birimlerimiz varken bunu nasıl yapabilirler?” demeyin. AKPKK zaten bu niyetle kurulmuş bir ihanet projesi, bir organize suç, terör ve ihanet örgütü olduğu için yapabiliyorlar.

Zeki Çalışkan’ın UKİD isimli sözde derneğinde toplanan vatan hainleri arasında Karay Yahudisi olduğu bilinen ama kendisine yakın bazı kişilerin nedense “O aslında Yahudi değil, Hristiyanlaşmış bir ailenin ferdi” dediği, eski boşbakan BOP’çu Ahmet Devitoğlu da var. Başkaca bakanlar da var. Bütün partilerden çok sayıda vatan haini millet vekili var. Mecliste de siyasi sahnede de tam bir orta oyunu ve danışıklı dövüş var. Kimsenin kimseye muhalif olduğu, karşı mücadele verdiği yok.

Toplanıyorlar, faaliyetlerine dair konuşuluyor, renk vermemek için, yakalanmamak için toplantıya gelemeyen üyeler var ve onlara da haberler/kararlar gönderiliyor. Senede birkaç kere gelen ama sık gelemeyen, buna rağmen gelenler kadar bütün ihanetlerin içinde olan, aktif üye olan kişiler de çok var. İşte böyle her kısmından ayrı ayrı anlatıyoruz ki son dönemde Süleymancılar başta olmak üzere ehl-i sünnet cemaatlere/kesimlere saldırıların başını çeken avukat Zeki Çalışkan gibi şahıslar, hep böyle AKPKK üzerinden bu millete ve devlete ihanet eden gizli Yahudi, gizli Ermeni, gizli Hristiyan kişiler ya da örgütler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 28.10.2018 06:20)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s