Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (365)

Çığlık çığlığa öldü

Mehmet Fahri Sertkaya

Cinler aleminin en namlı şeytanlarından bir şeytan bu gece öldü.

Kendilerini bir nane zan eden “Herkesi ezip geçtiniz ama biz başkayız. Zubula kabilesiyiz” ayarında takılan bu dişi cin, Zubula kabilesinin de en ileri gelenlerindendi. Çok kuvvetli, vasıflı biriydi. İsmi Tinasu idi.

Kendine çok güveniyordu, ondan çok şey bekleniyordu. Ekibimden birini birkaç dakika içinde, intihar görünümlü bir sonla öldürmek istedi. İkaz ettim, dinlemedi.

Beni çok sinirlendirdi. Bu defa çok sert ikaz ettim, sonunun çok kötü olacağını söyledim, şeytanca karşılıklar verdi. Birkaç dakika sonra can verirken çığlıklar atıyordu. Ölümsüzlerden olduğu halde, sadece birkaç dakika sonra, tek bir darbe ile, o derece bir can acısı ile acıdan çığlık atıp ölürken, hayatının son ve en büyük şokunu yaşıyordu. Bir imam-ı Rabbani evladına rest çekmenin nasıl sonuçlar doğurabildiğini onun kabilesi de onun üzerinden bir kez daha görmüş oldu.

Bu nedir, iyice sıkıldık, her gün her gün cin büyü, cin büyü… Başka hünerleri yok mu bunların… Bundan sonra, bunları üzerimize gönderenleri de en kestirmeden Azrail aleyhiselama kavuşturacağız. O büyücülerin çığlıklarını da belki kayıt eder de paylaşırız. Çünkü biz, zavallı, aciz ama kendini bir nane zan eden insan ve cin şeytanlarının, saçma sapan tavırlarından ve arkası boş ve bizi de güldüren restlerinden sıkıldık.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 01.12.2018 04:35)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s