Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (404)

Mfs’lerin cemaatteki konumu nedir?

Mehmet Fahri Sertkaya

– Hocam, sizin cemaatte konumunuz nedir?
talimat verme yetkisi verildimi?
muhterem büyüğümüzden teyyit edilmemiş bir yönlendirme yapma selahiyeti size verildi mi?
eğer verildiyse, çift başlılık durumu mu var?
silsile yolu ile çalışan sistem ile nasıl bağdaşıyor bu durum?

teşekkürler

– Hocam, vakit bulduğunuzda emir-silsilesi ile alakalı sorumu yanıtlamanızı rica ederim.
usullerimize bir aykırılık var mı – yok mu, emin olmak açısından!


– Herhangi bir aykırılık yok. Ben cemaat içinde resmi konumda biri değilim. Gayr-i resmi bir konumdayım ve doğrudan muhterem büyüğümüze tabiyim. Ondan başkasından emir almıyorum. Ondan başkası bana emir verecek yetkiye sahip değil. Muhterem büyüğümüzden ve daha yukarıda haz. üstazımızdan teyit edilmemiş bir yönlendirmeyi hiç yapmadım, hiç yapmam. On senedir meydandayım, hiç öyle bir şey olmadı. Bir çift başlılık hali yok, olmaz da… Bu nedenle benim yönlendirmelerim ile muhterem büyüğümüzün ve merhum büyüğümüzün yönlendirmeleri arasında tezatlar olmadı, olmuyor.

– Merhum büyüğümüz de beni çok sever, çok kıymet verirdi ve her fırsatta işimi kolaylaştırıp yolumu da açardı. Bunu çok defa herkesin çok kesin şekilde görebileceği kadar zahir ederek yapmıştı. Şimdi muhterem büyüğümüz de aynını yapıyor ve mükemmel bir sistem, mükemmel bir ahenk içinde devletimize, milletimize, insanlığa hatta gelecek nesillere hizmet ediyor. Sizler bu gibi şüphelere düşmeyin, çok kritik bir anda çok kritik ve kıymetli hizmetleri kaçırıp kaçırmadığınıza bakın. Yarın yapılan hizmetler, bu günkü kadar kıymetli ve sevaplı olmayacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 09.12.2018 14:58)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s