Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (445)

CIA Meral’e de ayar çekti

Mehmet Fahri Sertkaya

Ben içeri alınmadan önceki son haftalarda Sabetaycı gizli Yahudi ve CIA piyonu Meral Akşener ve kocası gibi görünen Sabetaycı gizli Yahudi vatan haini Tuncer Akşener ile mücadelem sertleşmişti. Vatan haini Hulusi Akar’ın dibini oymaya başladıkça, onunla gayr-i meşru münasebeti olan ahlaksız kadın Meral, karşımda iyice bir dişi şeytana dönüşmüştü.

Bu çok gergin atmosfer anında yaptığım sert ve sarsıcı yayınlar bu iki hain ve sözde iyi partileri kadar, içimizdeki İsrail dediğimiz ihanet teşkilatına ve daha gerideki uluslar arası Siyonist teşkilatlara, bütünüyle Ankebut Ağına ve bunların kontrolündeki CIA ile MOSSAD’a da zararlar verdi. Sahada kullandıkları gizli servis elemanlarından tutun da siyasi sahada kullandıkları bakan, vekil, bürokratlardan yüksek sayıda hainin paniklemesine hatta ayrıca Ankara’daki ABD ve İsrail Büyük Elçiliği çalışanlarının krizlere girip aşırı paniklemelerine ve hatta basın/medyada kullandıkları yüksek sayıda hainin de paniklemesine de sebep olmuştu.

Alındığım gün, ABD Ankara Büyük Elçisi, Donald Trump’ın da dahil olduğu Şeytan’ın Konseyi’nin bir diğer üyesi olan David Bickham ile görüşüp “Bu kriz çok büyüdü. Kontrol edemiyoruz. Bastıramıyoruz. Bir yol bulamıyoruz. Burada herkes tedirgin. Bir şeyler yapın ve mfs’nin üzerindeki baskıyı kaldırın. Onu kızdırıp da daha çok üstümüze gelmesine sebep olacak şeyler yapılmasına izin vermeyin” mealinde konuşmuştu. Büyük Elçinin ses tonu ve konuşma anındaki tarzı aşırı gergin ve endişeli idi. Konuşma sırasında sık sık sinirden küfürler ediyordu.

Benim ceza evine konduğum ilk günlerde, Şeytan’ın Konseyi’nin kontrolünde olan CIA, Tuncer Akşener ile görüştü. Tuncer üzerinden Meral’e ayar çekildi. CIA ayrıca, gözden çıkartmak zorunda kaldığı Hakan Fidan’a da ayar çekti ve “Sen de mfs’ye karşılık verme ya da en azından sen de fevri davranma” dedi.

O günlerde, bütün ikazlarıma rağmen ısrarla üzerime keklik gönderen Meral ile Hakan’ın üzerime gönderdiği çok sayıda kekliği avlamış, leşlerini yok etmiştik. Bunların arasında resmen polis olanları da vardı ve hala leşleri bulunamadı.

Son paylaşımlarımdan birinde, Meral ile Hakan’ın, benim hakkımdan gelebilmek için bir otoparkta bir araya geldiklerini ve neler konuştuklarını yazıp aktarmıştım.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.01.2019 23:28)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s