Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (453)

Gizli Karay Yahudileri olarak bilinseler de Ülker ve Davutoğlu aileleri aslında gizli Hristiyan ailelerdir

Mehmet Fahri Sertkaya

Saatlerce sesli anlatımla izah edilebilecek kadar mevzu var da şu kadarını şimdi izah etmek lazım:

Aladağ yurdu yangınını fırsata çevirip kendi devletimizde biz milyonlarca Süleymanlıyı ezebileceklerini zan etmişlerdi. Bütün kriptolar gayrete gelmişlerdi. Mason teşkilatı gayrete gelmişti. Konseylerin emirleri de geldikçe cemaatimiz aleyhinde çok karalama ve baskı faaliyetleri sergiliyorlardı. Akademi Dergisi olarak bunlara karşılık verip gerçek kimliklerini, bağlantılarını ifşa etmeye başlayıp “AKPKK’nin Türk/İslam değerleri ile bağı yok. AKPKK aslında gizli Yahudi, gizli Ermeni ihanet projesidir. Arkasında CIA/MOSSAD ve bir dünya Türk/İslam düşmanı kurum, kuruluş ve şahıs vardır” dedikçe, önce bu duruşu sergilediğimize inanamayıp sonra sarsılarak ani tedbirler almışlardı.

Çok sayıda kripto Yahudi ve Ermeni vatan haini büyük patron, ellerindeki taşınmazları ve kurulu üretim sistemlerini/makineleri resmiyette başkalarının üzerine devir etmişti. Aydın Doğan bile bunlardan biriydi ve satış sadece kağıt üzerindeydi, rakam inanılmaz derecede düşüktü ve zaten gerçekte hiçbir para transferi bile yaşanmadı.

Ankebut Operasyonu’nu başlattığımız güne kadar bunlar çok tedirgindiler, tedbirli olmak gayretindeydiler ama hala bir ümitleri vardı. Kaybettikleri gücü geri kazanabilecekleri ümidi devam ediyordu. Ankebut Operasyonu’nu başlatıp kararlılıkla devam ettirdikçe bunlar iyice ümit kaybettiler ve benzeri satış, devir, bir şekilde elden çıkartma işlemleri yapmayı hızlandırdılar.

Artık Türkiye’de sermayenin, basın ve medya kuruluşlarının, büyük holdinglerin, büyük markaların ani/hızlı, şok edici bir şekilde el değiştirmesi haberlerini sadece “gizlenen çok büyük bir ekonomik kriz var. Bu da bunun ispatı” diyerek yorumlamamalı. Evet, çok büyük bir ekonomik kriz var ama içimizdeki İsrail’in ondan binlerce kat daha büyük bir krizi var: Ankebut Ağı çöküyor, Türkiye’de bütün dengeler değişiyor.

AKPKK projesinin kurucularından ve arka plandaki yönetici beyinlerinden biri olan ve derhal ters kelepeçlerle toplanması icap eden kripto Hristiyan Ülker ailesinin yönettiği Yıldız Holding’in, Aktül Kağıt’ta bulunan yüzde 33’lük payını BİM ve hissedarları Mustafa Latif Topbaş, Ahmet Arif Topbaş ve Tahir Pazarlama’ya sattığı şeklinde kurulan cümlelere itibar edilmemeli. Bu da gerçek bir satış değil. Bu da ticari bir işlem değil. Her an gelmelerini bekledikleri millet darbesinin ardından varlıklarının kamulaştırılması ihtimaline karşı tedbir almak hamlesi.

Bilenler az değil, Ülker ve Davutoğlu ailesi gibi Topbaş ailesi de gizli Hristiyan

Son günlerde Ahmet Davutoğlu, Suriye’deki gelişmeleri, Fırat’ın doğusuna yapılmak istenen operasyonu kendisi gibi gizli Hristiyanlarla değerlendirdiği gizli toplantılar yapıyor. “Şöyle şöyle yaparsak, şöyle şöyle yapılmasına izin verirsek Yahudiler kazanır. Buna izin veremeyiz” tarzı tartışmalar yapıyorlar. Bazen bu toplantılarda dini kıyafetleri içinde gelmiş papazlar da oluyor.

Topbaş ailesinin gizli Hristiyan mensupları da gizli kiliselere gidip Hristiyanlar gibi mumlar yakarak ibadetler ediyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.01.2019 13:46)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s