Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (461)

Bizim devletimizde, bizim devlet gücümüzü, bizim aleyhimize çevirdiğinizde, işte orası hatların koptuğu yer olur/oluyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Jeffrey! Mesajımı aldığını düşünüyorum. David Bickham ile yaptığın görüşmede Harun Çoban hususundaki yorumlarınızda tam isabette idiniz. Sakın kararını değiştirme ve uygulamasını da hızlandır. Çok beklemeyeceğim. İnan bana, sadece bir hafta içinde, seni, interpol’ün ısrarla aradığı büyük suçlular listesinde ilk sıraya ekletebilirim. O kadar bataksın, bitiksin.

Sonra da benim üzerime hukuk sistemi ile kurulan pusuları bozacaksınız. Bizim hassasiyetimiz var, siz anlamak istemediniz. Bir kez daha hatırlatayım:

Bizim devletimizde, bizim devlet gücümüzü, bizim aleyhimize çevirdiğinizde, işte orası hatların koptuğu yer olur/oluyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 21.01.2019 21:57)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s