Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (466)

“Bıktım şu mfs’den”

Mehmet Fahri Sertkaya

Ellerinde içki kadehleri ile Berbat Albayrak ve Tayyip Şerdoğan karşılıklı konuştular. Özetle şu mealde bir konuşma oldu.

Şerdoğan: Bıktım artık şu adamdan. Bu ne kardeşim, her taraftan vuruyor. Rahat bıraksan bir türlü bırakmasan bir türlü… Adamı bıraktık, peşine düşmüyoruz, adam saldırdıkça saldırıyor. Şimdi de Aile Bakanlığı’na sarmış. O proje, büyük proje idi, güzeldi de… Aile olmazsa toplum da olmaz, ayrılıklar olur, güçleri kalmaz. Önce en küçük parçayı yok edeceksin ama adam durmuyor. İçeride tutsan ölmüyor. Süleymancılar var arkasında ki onlar yüzünden zaten bu kadar zorlandık, yoksa biz Amerika ile dünyayı elimize almıştık. Millet zaten koyun gibi, sür o yana bu yana… Azıcık ekmek ver önüne, akşama kadar avare avare baksın sağa sola. Ya o Putin’e ne demeli? Onu tam çözemedim ya neyse…Sanane kardeşim Müslümanlardan, sen de bizim gibi kafir değil misin? Suriye, İran, Rusya birleşmiş, bize karşı duruyor. Gel bizimle birleş, niye zorluk çıkartıyorsun. Sen oradan, ben buradan, Amerika oradan, dünyayı elimize alalım. Bizans burası değil mi? Sen neyin peşindesin, ölen ölsün, sana ne?”

Berbat: Mfs’yi ne yapacaksın?

Şerdoğan: Bir şey yapamıyorum ki elim kolum bağlı. Önce Süleymanlıları ele geçirmek lazım. Ben zaten emri verdim (Cemaatimiz içinde olup kendine çalışan hainlere emir verdiğini ifade ediyor). “Hızlanın! Millet her an ufak ufak baş kaldırabilir. Kimseyi uyandırmadan adam toplayın. Beyin mi yıkıyorsunuz, para mı veriyorsunuz, ne yapıyorsanız yapın. Çoğunluk olmaya bakın” dedim.

“Hatimlerde mfs’yi onaylayan mesajlar yayılıyor.”

Berbat: Pekiyi, durum ne gösteriyor?

Şerdoğan: Adamlar var ama bizim de el atmamız lazım, yetmez. Kritik anlar çok olur. O yüzden millet baş kaldırır gibi olursa, onlar ayaklanmadan biz orduyu harekete geçireceğiz. Bu sefer Süleymancılara darbeyi yapacağız. O (cemaatin başındaki Alihan) Kuriş’i de o arada aradan çıkarıp bizimkileri getirmek lazım. Ondan sonra anca mfs’yi alırız.

Yoksa zor olur. Bu sefer zaten millet kıvranıyor, ayağa kaldırmamak lazım. En azından şunları halledene kadar. Hatimlerde mfs’yi onaylayan mesajlar yayılıyor. Sekreteryadan yasaklamalar çıkmaya başladı. Kuriş’i de devirmek lazım yoksa cemaat bize uymaz. Sadece burası değil, dünyanın her yerinde adamlar. Bıraksan kendi başlarına bir ülkeler. Alavere ile bir şeyler yapmak lazım kimse uyanmadan.

Telegram da şifreli, mifreli, MİT ve CIA da el atamadı. Dışardan durduruyoruz, yayılmasını engelliyoruz ama her an kıvılcım yangına dönüşebilir. Hakan’ı (Fidan) tehdit ediyor. Bana “Asılacaksın” diyor. Hulusi, Numan, Süleyman, herkese yazıyor. Tez bir şeyler yapmalı. Haydi Telegram’ı da geç, ne paylaşmış, üstten gelen baskı… (Bana dokunmamaları yönünde konseylerden kendilerine gelen baskıyı bilip Telegram’da paylaşmama kızıyor.)

Berbat: Biz anladık da sen nereden anladın? Bunlar birlikte çalışıyorlar.

Şerdoğan: Boşver, bu sistem (Ankebut Ağı) büyük, Türkiye de büyük güç, kimse bırakmaz bunlara bu sistemi de burayı da… O yüzden, en ufak birşey olsa burada(Türkiye’de), bırakmazlar, hemen el atarlar.

(Hâlâ kendini kandırıyor. Kaç tekrarla yazdık. Sistem için Berbat daha büyük öneme sahip. Sistemi Erdoğan’ı çoktan gözden çıkarttı ve yerine Berbat’ı düşünüyorlar. Aslında Erdoğan da bunu biliyor ve kabullendi de şu şartlarda bu tiyatroyu oynayıp zaman kazanması ya da bir şekilde bu sıkıntılardan sıyrılıp çıkması lazım. Sırtını dayayacak kimsesi kalmamışken, kendisini elinin tersi ile iten sisteme hala yalakalık yapıyor.)

(İlk yayın tarihi 23.01.2019 09:12)

Bizim gücümüzün yettiği yere, onların hayalleri bile yetişemez.

Gidişim sessiz olmuştu ama dönüşüm muhteşem oluyor Tayyip 😄

Ben seni kaç kere ikaz ettim, kaç kere, söyle haydi? “Polisle, adli sistemle üstüme gelme, basit manevralar yapma” demedim mi?

“Önünde mavi kapaklı bir dosyam var, içinde mevzu yok, oynama, zorlama” demedim mi?

“Bizim devlet gücümüzü bizim aleyhimize çevirdiğiniz an, bizi taşırdığınız an olur. Haddinizi bilin” demedim mi?

Ya ben sana “hz. üstazımız -Ben evladımı kimselere vermem- buyurdu.” demedim mi?

Ve ben çıkınca “İntikamımı soğuk soğuk, tam tadında ve çok sert alacağım. Aldıkça kahrolacaksın. Kaldır ulan haydi orduyu, Emniyeti üzerimize kaldır. Vallahi ona da hazırız.” demedim mi?

Geç de olsa beni dinle, kale al Tayyip! Yoksa ben seni daha kısa sürede ipte sallandıracağım. Haşinliğin, sonunu hızlandırmaktan başka bir işe yaramıyor. Bırak şu tiyatroları da… Sistemin, Ankebut Ağı seni gerçekten sildi ve bunu biliyorsun. Doğru düzgün, gerçekçi kararlar al.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 23.01.2019 09:52)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s