Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (488)

“Akademi Dergisi bizim için büyük sorun.”

Mehmet Fahri Sertkaya

Hulusi Akar Türkiye’yi çok büyük bir harbe sokmaya hazırlanıyor, bu maksatla yoğun mesai yapıyor.

Bu, BOP yani Büyük İsrail Devleti harbi. Ordumuz bu yolda beleş asker yapılacak. Bu, kesinlikle 3. dünya savaşının son ve kanlı/çatışmalı kısmına da başlatacak bir ihanet. Bunun makyajı ise “Fırat’ın doğusu” ve YPG… Bunlar işin bahanesi… Basın ve medyada yüksek sayıda hain, bu ihanetlere ortak oluyor. Evinin yolunu bulabilecek kadar aklı olan herkes, çok büyük ihanetlere maruz kaldığımızı görüyor. Çok yakında bunlar devrilip asılırken yanlarında, bunlara itaat eden paşalar ve çok sayıda basın ve medya mensubu da asılacaktır.

Talimatlar konseylerden geliyor ama Hulusi’nin konseylerle doğrudan muhatap olacak kadar yüksek konumu yok. Aracı bir şahıs var. Bu şahıs CIA casusu İbrahim Kalın.

İbrahim Kalın da son zamanlarda kendisine sık sık vurmamızdan çok rahatsız. Karşılarında ciddiye almaları gereken bir güç olduğunu, Ankebut Operasyonu’nun büyüklüğünü kabullendi.

Bir görüşmede şöyle konuştu: “Akademi Dergisi bizim için büyük sorun. Şu anda tek başına hareket ediyor gibi duruyor ama cemaati ile birlikte hareket ettiği anda büyük bir krize dönüşecek hamleler yapabilirler.”

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 14:06)

Harp hazırlıkları

Tayyip, CIA casusu İbrahim Kalın’a “Kendisinin (Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay’ın) bağlantıları bize sorun çıkartacak. Onu aradan çıkartın.” dedi.

Bu güne kadar FETÖ’ye dahil edilmeyen Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay da bir gizli Yahudi ama bilebildiğimiz kadarı ile Mason değil. Ankebut Ağı’nı biliyor, çok aktif olmasa da ağın içinde bulundu, ağa çalıştı. Gerçek bir FETÖ’cü ve hala Ankebut Ağı’nın “oyun içinde oyun” projelerinden biri olarak kurup kullandığı FETÖ’ye daha yakın bir isim.

Duruşu, şu anda tam olarak Ankebut Ağı’nın istediği ayarda değil ve durduğu yer çok kritik yerdi.

Çok büyük hazırlıklar yapılıyor.

Fırat’ın Doğusu ve YPG bahaneleri/makyajı ile Suriye’ye büyük bir askeri müdahale yapılacak. Harp bile göze alınacak. Rusya ve müttefikleri ile de çatışma göze alınacak. BOP yani Büyük İsrail Devleti projesi son darbeyi almasın, Suriye bataklığına batmasın diye elden gelen her şey yapılacak. Mehmetçikler BOP için, İsrail için, ABD için, uluslar arası organize suç, terör ve suç örgütü olan Ankebut Ağı için beleş asker yapılacak. Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay’ın buna sıcak bakmadığı, üstlerinden “Buna diren” talimatı aldığını biliyorlardı.

Bulunduğu kritik konumdan alınacağını, başına çuvallar örüleceğini bildiği için önden istifa etmeyi tercih etti. Lakin yine de FETÖ’ye taktılar.

Talimat verildi

Yeni Şafak’ta, Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay hakkındaki haberi yapan muhabir Osman Özgan da bir gizli Yahudi ve Mason.

Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay’ın FETÖ’ye dahil edilmesi, oyundan düşürülmesi, kritik konumundan alınması operasyonunda Osman Özgan da bilerek ve isteyerek basın ayağında yer aldı. Ona bu sözde haberi yapması için talimat verildi.

Yine Doğu Perinçek

Şu kritik anda, Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay’ın o kritik konumdan alınması operasyonunun arkasında mekik dokuyan kişi yine Doğu Perinçek…

CIA casusu, gizli Yahudi ve Mason, Apo’dan daha tehlikeli bir terörist, hain ve bölücü olan Doğu Perinçek, kendi gibi gizli Yahudilerden ve Masonlardan oluşan ihanet çetesi ile birlikte, Türkiye’nin Suriye bataklığına çekilmesine ve 3. dünya savaşının patlak vermesine mani olacak kişileri oyundan düşürmeye yönelik hamleler yapıyorlar/yapacaklar.

Tayyip’e “Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay’ı oradan al, sorun çıkartacak” dedi. Sadece Akgülay değil, başka kişileri de söyledi. Daha önce de başkalarını bu şekilde oyundan düşürdüler.

Türkiye çok büyük ihanetler yaşıyor. Şu şartlarda sessiz kalmak bile vatana ihanet eylemidir.

Çok büyük endişeleri var

Ankebut Operasyonu mükemmel surette devam ettikçe bütün hainler gibi Doğu Perinçek de “yüksek panik ve endişe” ayarına girdi.

FETÖ denilerek başı ezilen, dağıtılan, pasif hale düşürülen kişilerin ve grupların, Ankebut Operasyonundan güç bulup yeniden gayrete geldiğini ve bu operasyona dahil olduklarını/olacaklarını gördü. Bu nedenle, şimdiye kadar dokunmadığı FETÖ’cü dediği kişilere bile şimdi hemen müdahale edip oyundan düşürmek istiyorlar.

(İlk yayın tarihi 29.01.2019 07:55)

29.1.2019
09:11

Devamı gelecek… Ellerinde liste var. Türkiye “Fırat’ın Doğusu” ve YPG terörü bahanesi ile Suriye’ye BOP menfaatine çok büyük bir askeri müdahale yapacak ve Türk askeri İsrail için, ABD için, sömürgeciler için, Ankebut Ağı için ölecek.

Bu ihanetleri görüp itaat etmeyen/etmeyecek herkes hedefte ve bir şekilde oyundan düşürülecekler. En çok FETÖ operasyonlarına dahil edilecekler.

Delil mi? Ne gerek var? Ortada gerçek bir adalet sistemi mi var? Bakın ne diyorlar:

“Ankesörlü ve sabit hatlardan ardışık arama yaptıkları için”

Durun, hemen inanmayın. Böyle bir hukuki delil olmaz, kimi aradıkları, ne konuştukları belli değil, ispatlı değil ama bu şahısların arama yapıp yapmadıkları bile belli değil.

(İlk yayın tarihi 29.01.2019 08:58)

Dün akşam ve bu sabah Suriye ihanetlerine, Fırat’ın doğusu ve YPG denile denile Türkiye’nin harbe sokulduğuna biraz temas etmemiz, BOP’çu hainleri kızdırdı.

Tayyip, hainlerden Hulusi Akar’ı aradı ve “İşleri hızlandırın” dedi.

Akıl almaz ihanetlerin merkezi yaptıkları sözde Aile Bakanlığı’na da aynı talimatı vermişti. Başarılı olurlarsa, 3. dünya harbini kopartmış olacaklar ve ihtimal ki yüz binlerce Mehmetçik şehit olacak. Devletimiz perişan hale düşecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 29.01.2019 11:24)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s