Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (489)

“Enseledik”

Mehmet Fahri Sertkaya

Ne de olsa başkasının malı

Sokakların en asi iti, uyuşturucu baronu, gizli Yahudi ve Mason vatan haini Süleyman Soysuz, yeni bir tiyatro sergiletti.

Mal, kendilerine çalışmayan başka bir uyuşturucu ağının malıydı. Üzerine çöktü. Senaryoyu kafasında çalıştı, nasıl malzeme edeceğini planladı ve yeni bir rekor iddiası gerçek dursun diye malın üzerine ekletti. Yakalanan mal 1.535 kg değildi. Ağırlığın yaklaşık dörtte biri şişirme ile elde edildi ve ağırlığı şişirmek için gerçek eroin de eklenmedi. Sonra çıkıp ekranlarda “Uyuşturucu karşıtı Süleyman Soylu” makyajını tazeledi.

Malın sahibini, yurt dışına kaçarken Sabiha Gökçen Havalimanından gerçekten aldırdı ama bu tavrı, o herifle anlaşmazlığı olduğundan sergiledi. Kendisi gibi bir uyuşturucu baronunu daha devlet gücümüzü kullanarak oyundan düşürdü ve kendi sahasını genişletti. Malına çöktü ve o eroinler bir şekilde dönüp dolaşıp kendi ağına teslim edilecek. Bunu hep yapıyor. Özellikle Ruslara yakın olan uyuşturucu baronlarını hiç af etmiyor.

Sonra çıkıp konuşurken bakan değil, muhtar olan birinin bile yapmayağı tarzda “Enseledik” diyor. Vatandaşa polisi alkışlatıyor. İşte CIA ve MOSSAD’ın AKPKK projesinde Türkiye’yi bu itler yönetiyor. Şu anda Süleyman Soysuz, milyonlarca TC vatandaşının damarlarında, zehir olmuş dolaşıyor.

(İlk yayın tarihi 28.01.2019 14:49)

Soysuz, artık Rus mafyasının da hedefi

Türkiye’nin en büyük uyuşturucu çetesi liderlerinden biri olan gizli Yahudi ve Mason Süleyman Soysuz, 23 Ocak’ta Erzurum’da uyuşturucu çetesine baskın yaptırmıştı. Rakip gördüğü ve pazar payını daraltan bir çeteyi çökertmişti. Yakalanan eroine birkaç yüz kg başka değersiz madde ekleterek 1.535 kg’a ayarlatmıştı. Bununla da “Rekorun üzerine rekor kırdık. Bir seferde bu defa 1.535 kg eroin yakaladık” numarası oynamıştı.

Bu uyuşturucu çetesinin liderini İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanında, kendi tabiri ile enseletmişti. Soysuz, Rus mafyası ile ortak olan bu çete lideri ile yüz yüze görüştü. Neler konuştuklarını bilemiyoruz. Odada ikisi bir arada kaldılar ve konuştular. Soysuz’un çıkarkenki yüz ifadesi oldukça sinirliydi.

YİT’in radarlarına başka kanallardan takılan bilgilerle bu yaşanan eşleştirildiğinde meydana çıkıyor ki orada, o odada büyük bir restleşme yaşandı. Çete lideri, Soysuz’u hiç takmadı ve “Bunu yapmayacaktın, bedelini ödeyeceksin. Sen mi beni, ben mi seni bitiriyorum göreceğiz.” ayarı çekti. Yine elde edilen sağlıklı istihbarata göre, Soysuz’un bu operasyonu Rus mafyasını çok kızdırdı. Rus mafyası, Soysuz’un mümkün olabilecek en kısa sürede yok edilmesine karar verdi.

Şu da bir dinlemede elde edilen kesin bilgidir ki Soysuz, telefon görüşmesinde “Malları güvene alın (El konulan eroinleri değil, kendi uyuşturucu çetesinin mallarını kastediyor). Her an sıkıntı yaşayabiliriz (Gözleri döndü, malları patlatabilirler). Bunlar (Enselediği uyuşturucu çetesi ve paslaştığı Ruslar) durmayacaklar.” dedi.

YİT, bu işin içine Rus gizli servisinin de karıştığı bilgisini doğruluyor. Zaten Soysuz bu kadar pervasızca tavırlarını, arkasında Ankebut Ağı, Konseyler ve CIA olduğu için sergileyebiliyor.

(İlk yayın tarihi 29.01.2019 08:48)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s