Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (502)

Sen beni öldürtemezsin Jeffrey!

Mehmet Fahri Sertkaya

Lakin ben senin infaz emrini verirsem senin infaz edilmen sadece birkaç saati alır. Sonra da hiçkimse üstüme gelemez. Konseyleriniz bile, Amerikan ordusu bile, içimizdeki İsrail bile…

Galiba sen Şeytan’ın Konseyi ile de konuşmadan kararlar almışsın. O CIA’cı adamınla bir daha görüş ve ona verdiğin resmimi bile geri al. Ayağı yere basan hamleler yap, kontrolünü kaybetme. Öyle birkaç adam vurmakla mevzu bitiyor olsaydı, biz sana çoktan sıkmıştık. Karşı karşıya gelmiş ve çatışan sistemler var, az akıllı ol.

Yoksa ben sana, o adamına “bu adamı usulune uydurun” dediğin tarzda bir karşılık vermem. Usul falan bilmem, dümdüz ezer geçerim ve imza attırırım bu işe. İnan bana, hakkımda soruşturma bile başlatılamaz.

Bana ister inan ister inanma ama benim seni ABD Büyük Elçiliği önünde asabilecek kadar gücüm var. Seni, Tayyip’i asmadan önce asacak kadar gücüm var.

Ben seni birkaç tekrarla ikaz etmiştim. Böyle olmasını sen istedin ve şimdi yine ikaz etmiş bulundum, yine karar senin.

(İlk yayın tarihi 31.01.2019 08:33)

Fena fırçaladılar ama hak etmişti 😄

Şeytan’ın Konseyi’nden David Bickham, ABD Maslahatgüzarı Jeffrey Hovenier’ı telefonla aradı ve fırçaladı:

“Geri dur, kendini belli edecek hiçbir şey yapma. Bu adama da karışma. Her şeyi geri çek. Sadece işine odaklan. Bizden talimat almadan da herhangi bir şeye kalkışma. Böyle kritik bir anda, kendi başına bu tarz kararları nasıl alabiliyorsun? Biz ülkeyi, onlara hediye etmek için karıştırmıyoruz.”

(Fotoğrafta Jeffrey ile rahip Brunson yan yana görülüyor. Jeffrey’nin Türkiye’deki resmi konumu yeni ama gayr-i resmi olarak da hep Türkiye ile meşgul oluyordu. Ülkemizde dönen bütün pis işlerin içinde oluyordu. Rahip Brunson ile hukuku da epeyi eskiye dayanıyor. Brunson ile birlikte, toplamda binlerce TC. vatandaşının kanını döktüler. Çünkü Brunson, Türkiye’deki neredeyse bütün terör örgütlerinin gerçek lideri konumunda olan çok büyük baş bir terörist.)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 31.01.2019 09:19)


BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s